کد خبر: 4874
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
 • خبرنگار: محمود تورع
 • چاپ
مجموعه «همه مردم دنیا»

رئیس هیئت مدیره مجموعه «همه مردم دنیا» با اشاره به اینکه متاسفانه امروز در برخ از بنگاه های اقتصادی شاهد تعدیل نیرو هستیم، گفت: مجموعه «همه مردم دنیا» آمادگی دارد تا از ایده های خلاقانه در حوزه کسب و کار حمایت کند.

به گزارش پیام خبر، سیف الله جوان با اشاره به اینکه امروز با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور نیازمند همدلی و اتحاد بیشتر در جامعه هستیم، گفت: تحقق شعار سال جاری تنها با همدلی و اتحاد میان همه مردم با هر نوع تفکر و جایگاه ممکن است.


رئیس هیئت مدیره شرکت «همه مردم دنیا» ادامه داد: متاسفانه امروز در برخ از بنگاه های اقتصادی شاهد تعدیل نیرو هستیم که در این موقعیت زمانی به طور حتم قشر متوسط جامعه با مشکلات بیشتری مواجه خواهند شد و در آینده و زمانی که از بحران خارج شدیم همین بنگاه های اقتصادی نیز با چالش نیرو مواجه می شوند.

وی با بیان اینکه تعدیل نیرو علاوه بر چالش های اقتصادی مشکلات فرهنگی و اجتماعی نیز به همراه خواهد داشت، گفت: شرکت همه مردم دنیا با توجه به سیاست های کلان خود در سال جاری نه تنها تعدیل نیرو نخواهد داشت بلکه تاکنون نیروهای تازه نفس را جذب کرده و در ادامه نیز این حرکت انجام می شود.


جوان درادامه سخنان خود با اشاره به اینکه شرکت «همه مردم دنیا»، یک مجموعه اقتصادی با محوریت فعالیت های علمی و تخصصی است، گفت: شرکت «همه مردم دنیا» در شاخه های گردشگری، کشاورزی، صنعتی، خدماتی و غیره فعالیت های خود را انجام می دهد و هیچ گونه خط پایانی برای فعالیت های خود مد نظر قرار نداده است.


وی با دعوت از نخبگان و افراد دارای فکر و ایده برای حضور در این مجموعه تاکید کرد: مجموعه «همه مردم دنیا» آمادگی دارد تا از ایده های خلاقانه در حوزه کسب و کار حمایت کند و همچنین سرمایه گذارانی که تمایل به مشارکت در این حرکت بزرگ با آینده ای روشن نیز دارند دعوت به همکاری می شوند.


رئیس هیئت مدیره شرکت «همه مردم دنیا» یادآور شد: طی سال جاری این شرکت سهامی عام وارد تابلو بورس می شود و همه مردم دنیا می توانند سهام دار مجموعه ای باشند که در زمان بحران نه تنها تعدیل نیرو و توقف فعالیت نداشت بلکه مرکزی برای حمایت و جذب ایده ها و نخبگان نیز بوده است.

جوان با اشاره به فرصت‌های کسب وکار در بحران اقتصادی اخیر نیز گفت: اقتصاد کشور در شرایط نا مناسب قرار گرفته، اما بحران دائمی نبوده و بالاخره تمام خواهد شد مهم این است که کسب و کارها چگونه از آن بیرون بیایند در این شرایط کسب و کارها به گروه‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند.

وی ادامه داد: برخی از کسب و کارها به طور کامل نا امید شدند که سیع دارند خود را با کسب و کارهای دیگر ادغام کنند اما گروهی از کسب و کارها نیز به فکر راه های چاره برای خروج از این وضعیت هستند که این دسته به طور حتم در آینده و پایان دوران بحران موفق خواهند بود.


رئیس هیات مدیره شرکت همه مردم دنیا با تاکید بر اینکه مجموعه «همه مردم دنیا»، نه تنها برای خود بلکه برای دیگران نیز ایجاد فرصت کرده است، گفت: اتحاد در زمان بحران و غیر بحران نتیجه موفق خواهد داشت به همین دلیل مجموعه همه مردم دنیا حمایت خود را از افکار و ایده های خلاقانه در کل کشور اعلام می کند.

جوان ادامه داد: آدرس سایت این مجموعه royacomplex.com است که افراد دارای فکر خلاق در حوزه کسب و کار می توانند به طور مستقیم ارتباط گرفته و مباحث خود را مطرح کنند و با ایمیل info@royacomplex.com هم با ما در ارتباط باشند.


وی ادامه داد: امروز شرکت همه مردم دنیا پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در مشارکت در انجام کارهای خیر پیشقدم شده و تنها مبالغی را به مجموعه های عمومی کمک می کند بلکه افرادی که بنا به هر دلیلی اشتغال خود را از دست داده اند در حد توان جذب کرده تا این دوران به پایان رسد.

وی تاکید کرد: نباید فراموش کرد که بنگاه های اقتصادی مسئولیت های اجتماعی نیز دارند و علاوه بر آن تعدیل نیروهای کارآمد و متخصص باعث نابودی کسب و کار می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.