کد خبر: 4885
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
نشست خبری دکتر عبدالرسول همتی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در پی شناسایی ۱۲۳ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان فارس، در حال حاضر شمار مبتلایان در فارس به ۲ هزار و ۶۳۷ نفر رسیده است.

به گزارش پیام خبر، عبدالرسول همتی، امروز با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به کرونا در فارس اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، از میان یک هزار و ۴۴۱ نمونه تست های ارسالی به آزمایشگاه های تشخیص ویروس کرونا در فارس، نتیجه ۱۲۳ تست، مثبت بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: بدین ترتیب آمار تعداد مبتلایان به کرونا در استان از ابتدای شیوع ویروس تا کنون به ۲ هزار و ۶۳۷ نفر رسیده است.

وی با اعلام شمار فوت شدگان مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، گفت: یک نفر در ۲۴ ساعت گذشته بوده و تا کنون  ۶۷ نفر در استان در پی ابتلا به کرونا جان باخته اند.

همتی ادامه داد: تا کنون ۶۲۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند و یک هزار و ۳۸۱ نفر با علائم محدود در قرنطینه خانگی هستند.

وی با اشاره به بازگشایی مشاغل و اصناف در استان، بیان کرد: کلیه اصناف با رعایت اصول بهداشتی و نظارت بازرسان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سازمان بازرسی، تعزیرات و نمایندگان اصناف و با نام نویسی در سامانه وزارت بهداشت و اخذ مجوز، اجازه کار در فارس را دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل