کد خبر: 4891
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
دلار و سکه

امروز (سه شنبه ۲ اردیبهشت) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۶۸۸ دلار ارزشگذاری شده است.

به گزارش پیام خبر، امروز (سه شنبه ۲ اردیبهشت) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۶۸۸ دلار ارزشگذاری شده است. امروز سکه بهار آزادی طرح قدیم ۶ میلیون تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان، نیم سکه بهار آزاید ۳ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۸۷۲ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۸۰ هزار تومان ارزشگذاری شده است.

امروز (۲ اردیبهشت) در بازار آزاد ارز دلار ۱۵ هزار و ۲۵۶ تومان، یورو ۱۶ هزار و ۶۵۰ تومان، پوند ۱۹ هزار و ۲۷۲ تومان، درهم امارات ۴۲۴۱ تومان، یوان چین ۲۱۹۸ تومان و لیر ترکیه ۲۲۳۳ تومان ارزشگذاری و معامله می شود.

این در حالی است که روز گذشته (دوشنبه 1 اردیبهشت) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۱۰ هزار و ۴۰۰ تومان، هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۶۸۲ دلار، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۶ میلیون تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۸۸۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۸۰ هزار تومان ارزشگذاری شده بود.

روز گذشته (1 اردیبهشت) در بازار آزاد ارز دلار ۱۵ هزار و ۲۵۹ تومان، یورو ۱۶ هزار و ۶۵۷ تومان، پوند ۱۹ هزار و ۳۴۳ تومان، درهم امارات ۴۲۴۲ تومان، دلار استرالیا ۹۸۶۸ تومان، دلارکانادا ۱۱۰۷۶ تومان، لیر ترکیه ۲۲۳۸ تومان و یوان چین ۲۱۹۸ تومان معامله می شد.

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (سه شنبه ۲ اردیبهشت)‌ اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۶ ارز از جمله یورو وپوند کاهش و قیمت ۹ واحد پولی دیگر افزایش یافت. نرخ دلار و ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.