امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد

ارشد نظامی ارتش در استان های فارس و کهگلیویه و بویراحمد در حاشیه مراسم رزمایش سراسری «کمک مومنانه» ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هر بسته حداکثر تا چهار میلیون ریال ارزش دارد و بیش از ۲ هزار بسته معیشتی توسط ارتش با همکاری کمیته امداد فارس، امروز توزیع می شود.

به گزارش پیام خبر، امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی امروز در حاشیه مراسم رزمایش سراسری «کمک مومنانه» ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور، به صورت ویدئوکنفرانس در مرکز آموزش علوم و فنون شیراز برگزار شد، گفت: در سراسر کشور ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی قهرمان این زمایش را با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) ترتیب داده است.

ارشد نظامی ارتش در استان های فارس و کهگلیویه و بویراحمد با یادآوری این مطلب که این رزمایش با هدف همدلی و ارائه کمک های مومنانه به مردم محروم اجرایی شده است، افزود: برخی از مردم در قضیه بیماری کرونا به خاطر تعطیلی کسب و کار دچار مشکلات اقتصادی شدند.

وی با اشاره به اینکه کارکنان ارتش در این راستا دست به دست هم دادند و سعی کردند تا یک اقدام همدلانه با مردم عزیز داشته باشند، اظهار کرد: کارکنان ارتش در حد توان خودشان اقدام به مشارکت در این طرح کردند.

امیر رضایی با تاکید بر اینکه تعدادی از کارکنان بخشی از حقوق خود را به صورت اختیاری برای «کمک مومنانه» اختصاص داده اند و برخی هم به گونه ای دیگر در طرح شرکت کردند، ماحصل آن جمع آوری این بسته های معیشتی بود، تاکید کرد: در استان فارس یگان ها به شکل فعال در این طرح حضور یافتند.

وی با اشاره به اینکه مرکز پشتیانی منطقه، تیپ «۵۵ هوابرد»، تیپ «۳۷ زرهی»، مرکز آموزش «۰۷» و مرکز آموزش علوم و فنون در این طرح فعالیت داشتند، اضافه کرد: کمیته امداد هم افراد را شناسایی کرد.

ارشد نظامی ارتش در استان های فارس و کهگلیویه و بویراحمد گفت: هر بسته حداکثر تا چهار میلیون ریال ارزش دارد و بیش از ۲ هزار بسته معیشتی توسط ارتش با همکاری کمیته امداد فارس، امروز توزیع می شود که این بسته ها شامل قند، برنج، روغن، حبوبات و مواد بهداشتی است و امیدواریم ان شاالله بتوانیم به صورت ماهانه این حمایت را داشته باشیم.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.