بذرافشان

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس با اشاره به اینکه ۱۵۰ هزار بسته حمایتی با ارزش حدود چهار میلیون ریال توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس در آستانه ماه مبارک رمضان بین مردم نیازمند توزیع می شود، گفت: اقلام بهداشتی هم در کنار این بسته ها تامین و توزیع می شود.

به گزارش پیام خبر، محمد بذرافشان، امروز در حاشیه مراسم رزمایش سراسری «کمک مومنانه» ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور، به صورت ویدئوکنفرانس در مرکز آموزش علوم و فنون شیراز برگزار شد، گفت: با تعامل خوبی که با مجموعه ارتش جمهوری اسلامی در فارس وجود دارد در راستای کمک به نیازمندان رزمایش «کمک مومنانه» شکل گرفت.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس با اشاره به اینکه افراد نیازمندان شناسایی شدند و توزیع بسته های معیشتی این طرح، توسط کمیته امداد شکل می گیرد و ما در این راه با ارتش همکاری خواهیم داشت، افزود: در گام اول بیش از ۲ هزار بسته حمایتی و معیشتی تامین شده است که امروز تقدیم خانواده های نیازمند می شود.

وی با اشاره به اینکه در گام های بعدی به صورت هم افزایی با ارتش و با کمک کمیته امداد بسته های معیشتی مهیا و توزیع می شود، اظهار کرد: بانک اطلاعاتی تهیه شده و خانواده های آسیب پذیر شناسایی شده اند که نمونه آن کارگران فصلی، دست فروشان و رانندگان تاکسی بوده است.

بذرافشان با یادآوری این مطلب که آمادگی داریم بسته های حمایتی خود را آماده کنیم و خدمت مردم نیازمند برسانیم، تاکید کرد: از ارتش و خیرین که در این طرح شرکت کردند، تشکر می کنم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار خبرگزاری شبستان در خصوص همدلی در آغاز ماه مبارک رمضان، گفت: از روز گذشته افتتاح ۷۲ آشپزخانه در استان فارس را شاهد بودیم و مقرر شد تا یک میلیون پرس غذای گرم بین مردم نیازمند توزیع شود.

بذرافشان با اشاره به اینکه ۱۵۰ هزار بسته حمایتی با ارزش حدود چهار میلیون ریال توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس در آستانه ماه مبارک رمضان بین مردم نیازمند توزیع می شود، افزود: اقلام بهداشتی هم در کنار این بسته ها تامین و توزیع می شود.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • مسعود مرادی از اخراج علی کریمی می گوید/ کریمی تحمل لباس غیر پرسپولیس را نداشت

  مسعود مرادی از اخراج علی کریمی می گوید/ کریمی تحمل لباس غیر پرسپولیس را نداشت

  مسعود مرادی داور یکی از هیجان انگیزترین دیدارهای تاریخ فوتبال ایران بوده، جایی که علی کریمی با لباسی غیر از پیراهن پرسپولیس مقابل این تیم بازی کرد و تا آخر بازی دوام نیاورد!

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.