ارسال کمک های مجمع خیرین سلامت فارس به سیستان

رزمایش سراسری «کمک مومنانه» ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور، به صورت ویدئوکنفرانس در مرکز آموزش علوم و فنون شیراز برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، سرهنگ عباس عطاالهی، امروز در حاشیه مراسم رزمایش سراسری «کمک مومنانه» ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور، به صورت ویدئوکنفرانس در مرکز آموزش علوم و فنون شیراز برگزار شد، گفت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، این رزمایش برگزار شد.

فرمانده تیپ «۳۷ زرهی» شیراز اظهار کرد: ارتشیان فارس با حضور در این رزمایش به ندای رهبر و فرماندهی کل قوا لبیک گفتند و تیپ «۳۷ زرهی» شیراز هم همراه با سایر یگان های ارتش در فارس در این رزمایش شرکت کرده است.

وی اضافه کرد: بسته های حمایتی به صورت داوطلبانه توسط ارتشیان فارس تامین شد و این بسته  ها جمع بندی شده تا به دست نیازمندان واقعی برسد و ارتش بار دیگر این موضوع را که «ارتش همیشه در کنار، همراه و فدای مردم» بوده را به منصه ظهور برساند.

خاطر نشان می شود، رزمایش سراسری «کمک مومنانه» ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور، به صورت ویدئوکنفرانس در مرکز آموزش علوم و فنون شیراز برگزار شد.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.