کد خبر: 4905
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
افتتاح ایستگاه جانبازان مترو شیراز

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز با اشاره به تعطیل شدن قطار شهری شیراز در پی شیوع کرونا گفت: تعطیلی قطار شهری در شیراز که از اواخر اسفند سال گذشته اجرا شد تا اطلاع ثانوی و بهبود وضعیت کرونا ادامه دارد.

به گزارش پیام خبر، حسن مرادی با اشاره به تعطیل شدن قطار شهری شیراز در پی شیوع کرونا گفت: تعطیلی قطار شهری در شیراز که از اواخر اسفند سال گذشته اجرا شد تا اطلاع ثانوی و بهبود وضعیت کرونا ادامه دارد.

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز افزود: شیوع کرونا همچنین موجب به تاخیر افتادن افتتاح ایستگاه «وکیل» در قطار شهری شیراز شده است اما در همین ماه افتتاح خواهد شد.

وی اضافه کرد: حفاری خط ۲ قطار شهری نیز که شامل ۱۳ ایستگاه است و مسیر «کلبه سعدی» تا «میانرود» را در بر می گیرد نیز در حال انجام است و حدود یک سال دیگر، خط ۲ با سه ایستگاه افتتاح خواهد شد.

مرادی از اتمام طرح مطالعاتی خط سه قطار شهری شیراز خبر داد و عنوان کرد: کلنگ این خط با نظر شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز نیز به زودی زده خواهد شد.

وی، تعطیلی خدمات دهی قطار شهری شیراز را در قطع زنجیره کرونا موثر دانست و گفت: تا مناسب دانستن شرایط از سوی وزارت بهداشت، تعطیلی قطار شهری با هدف حفظ سلامت مردم و جامعه تداوم دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل