دکتر اکبر امیری، مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس

مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس گفت: تامین اجتماعی فارس با هدف اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در طرح «تبسم»، امکان ارسال داروهای بیماران مزمن استان به در منازل آنها را فراهم می کند.

به گزارش پیام خبر، اکبر امیری از آغاز اجرای طرح «تبسم» در استان فارس خبر داد و گفت: در این طرح، امکان ارسال داروهای بیماران مزمن استان به در منازل آنها فراهم شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس ادامه داد: طرح «تبسم» در پی انعقاد تفاهم نامه میان شرکت پست استان و سازمان تامین اجتماعی فارس و با هدف اجرای فاصله گذاری اجتماعی اجرا می شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اقداماتی که تامین اجتماعی فارس برای مقابله با کرونا با ارائه خدمات غیر حضوری در پیش گرفته است، طرح «تبسم» نیز نیاز به تردد غیر ضروری را به ویژه برای بیمارن مزمن که در مقابل بیماری ها آسیب پذیرتر هستند، برطرف می کند.

امیری با اشاره به گروه بیمارانی که زیر مجموعه این طرح قرار می گیرند، عنوان کرد: بیمارن اعصاب و روان، قلب و عروق، دیابتی و ... که سهمیه ماهانه رایگان دارو دارند در این طرح، در منزل، داروی خود را دریافت می کنند.

وی افزود: تنها هزینه پست این داروها به مبلغ ۱۱ هزار و ۶۴۰ تومان از بیماران دریافت می شود و قبل از ارسال دارو با آنها برای بررسی وضعیت بیماری، تماس گرفته شده و سپس اقدام به ارسال دارو خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.