کد خبر: 4911
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
روح الله منوچهری سرپرست اداره کل کتابخانه های استان فارس

مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با اشاره به اینکه در راستای اجرا و ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی، کتابخانه های عمومی فارس تا ۱۹ اردیبهشت همچنان تعطیل خواهد بود، گفت: این کار در راستای عمل به توصیه های بهداشتی ستاد ملی کرونا، انجام می شود.

به گزارش پیام خبر، روح الله منوچهری، با اشاره به اینکه در راستای اجرا و ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی، کتابخانه های عمومی فارس تا ۱۹ اردیبهشت همچنان تعطیل خواهد بود، گفت: این کار در راستای عمل به توصیه های بهداشتی ستاد ملی کرونا، انجام می شود.

مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با یادآوری این مطلب که خدمات آموزشی و فرهنگی کتابخانه های عمومی همچنان بر بستر فضای مجازی، ارائه می شود، تاکید کرد: مسئولین نهاد کتابخانه های عمومی پیگیر و درصدد هستند تا با رعایت نکات بهداشتی بار دیگر کتابخانه ها بازگشایی شود و شاهد حضور مراجعان باشیم.

وی اظهار کرد: از اسفندماه گذشته بر اساس توجه به توصیه های بهداشتی و همزمان با تعطیلی سایر مکان های آموزشی و فرهنگی، کارهای فیزیکی کتابخانه های عمومی هم تعطیل شد و فعالیت بر بستر فضای مجازی ادامه یافت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.