کد خبر: 4923
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
نشست خبری دکتر عبدالرسول همتی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی شده که آمار مبتلایان به کرونا در فارس را به سه هزار و ۱۷۶ نفر می رساند.

به گزارش پیام خبر، عبدالرسول همتی، امروز با اشاره به آمار مبتلایان به کرونا در فارس، گفت:  با بررسی نمونه تست های ارسالی به آزمایشگاه های تشخیص ویروس کرونا در استان طی ۲۴ ساعت گذشته، نتیجه تست ۱۲۲ نفر مثبت شده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: با شناسایی این تعداد جدید، شمار مبتلایان به کرونا در فارس از ابتدا تا کنون به سه هزار و ۱۷۶ نفر رسیده است.

وی اضافه کرد: آمار فوتی ناشی از کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته نیز، یک نفر بوده که آمار مرگ و میر ناشی از ابتلا به کرونا در استان را به ۷۶ نفر می رساند.

همتی با تاکید بر آمار ترخیص شدگان و افراد در قرنطینه خانگی، اعلام کرد: تا کنون ۷۲۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند و یک هزار و ۸۱۳ نفر با علائم محدود در قرنطینه خانگی هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.