کد خبر: 4925
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
اینترنت

مدیر مخابرات منطقه فارس از افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت روستای دشتک شهرستان مرودشت خبر داد.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی، از افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت روستای دشتک شهرستان مرودشت خبر داد و افزود:  پیرو دستور مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس آذری جهرمی و هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و در راستای توسعه دولت الکترونیک و همچنین درخواست ساکنین روستای دشتک شهرستان مرودشت، مبنی برارتقا اینترنت پر سرعت شرکت مخابرات ایران (ADSL)، روز جمعه مورخ ۲۹ فرودین ماه 1399 کارشناسان مخابرات منطقه فارس در محل حضور یافته و با نصب DSLAM در این روستا مشکل مشترکین اینترنت پر سرعت در این منطقه، با افزایش ظرفیت انتقال، حل شد.

مدیر مخابرات منطقه فارس که جهت نظارت بر روند پیشرفت کار در محل حضور داشته است، افزود: به منظور افزایش رضاینمندی ساکنین، ظرفیت انتقال اینترنت با تامین ونصب  و راه اندازی تجهیزات در کم تر از 24 ساعت انجام و به یاری خداوند شرایط استفاده از اینترنت پرسرعت خانگی برای ساکنین فراهم شد.

وی در خصوص نحوه ثبت نام در این روستا اظهار داشت: مشترکین می توانند برای ثبت نام با سامانه ۲۰۲۰ تماس حاصل کرده و یا به مرکز مخابرات روستا مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.