کد خبر: 4949
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
  • خبرنگار: سهیلا ستایش
  • چاپ
حیدر اسکندرپور شهردار شیراز

شهردار شیراز در پیامی نهم اردیبهشت ماه روز شوراها را به رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز تبریک گفت.

به گزارش پیام‌خبر، متن پیام مهندس اسکندرپور آمده است: سهیم کردن مردم در تصمیم گیری ها و امور کلان جامعه یکی از مهم ترین برکات بزرگ انقلاب بود که با تشکیل و استقرار شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نماد مردم سالاری دینی عینیت یافت.

شورای اسلامی شهر مظهر و سمبل مشارکت و نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود است و تصمیمات خردمندانه منتخبان شهروندان در پارلمان محلی، تاثیری شگرف بر حرکت شهرها در مسیر دستیابی به افق روشن توسعه دارد.

جایگاه بی بدیل شورای اسلامی شهر در تصمیم گیری و تصمیم سازی برای پیشبرد اهداف و توسعه  پایدار شهری شیراز، نقش این نهاد را به‌ عنوان اتاق فکر برنامه ریزی رویدادها و اقدامات شهری بیش از پیش نمایان می سازد و با نگاهی به اقدامات و تصمیمات دور پنجم شورای اسلامی شهر می توان دریافت که این تصمیمات شیراز را در مسیر جدیدی از توسعه با تکیه بر دیدگاه انسان محور که منجر به ارتقاء کمی و کیفی زندگی شهروندان می شود قرار داده است.

نهم اردیبهشت سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای اسلامی که مصداق آیه شریفه (و امرهم شورا بینهم) را به اعضای شورای اسلامی شهر شیراز تبریک می گویم و امیدوارم بتوانیم با همگامی و همدلی دوشادوش یکدیگر، توسعه و پیشرفت این کلانشهر را تسریع بخشیم. همت شما در آبادانی شیراز و تحقق خواسته های شهروندان را ارج می نهم و برایتان آرزوی توفیق روزافزون، سربلندی و سلامتی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل