اب گرفتگی پل شهیدان شیخی

شهردار منطقه یک شیراز گفت: آب گرفتگی زیر گذر شهیدان شیخی ناشی از سرریز شدن شبکه آب و فاضلاب بود و مقرر شده این سازمان اقدام به بازسازی دریچه منهول کند.

به گزارش پیام خبر، مهندس نامورچی با اشاره به آبگرفتگی ناشی از بارندگی امروز در زیر گذر شهیدان شیخی گفت: ضمن عذر خواهی از شهروندان به اطلاع میرساند که با توجه به اخطاریه سازمان هواشناسی در خصوص بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر، برنامه ریزی لازم توسط حوزه اجرایی شهرداری منطقه یک صورت پذیرفته و کلیه پمپ ها و تاسیسات مربوطه از سوی کارشناسان مورد بازبینی قرار گرفته و ناظرین مقیم در نقاط حساس جهت سرکشی مکرر مشخص شد.

وی افزود: در زمان بارندگی امروز شبکه آب و فاضلاب شهری به مرحله اشباع رسید و سرریز شدن آب متعفن از منهول موجود در رامپ خروجی زیرگذر و آب گرفتگی نسبتا شدیدی را نیز به دنبال داشت که با حضور به موقع پرسنل حوزه اجرایی شهرداری منطقه یک و عملکرد مطلوب تاسیسات شهری این مشکل در سریعترین زمان ممکن مرتفع شد.

شهردار منطقه یک شیراز اضافه کرد: با پیگیری های لازم نمایندگان محترم شرکت آب و فاضلاب شهری در محل حاضر و مقرر گردید طی دو روز آینده نسبت به رفع مشکل اقدام لازم صورت پذیرد تا دیگر شاهد مشکلاتی در این زمینه نباشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل