کد خبر: 4968
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
بسته های معیشتی، بسته غذایی

جانشین سپاه فجر فارس با اشاره به کمک های انجام شده تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۹۹ گفت: در مجموع ۴۰۳ هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی بین مردم نیازمند فارس توزیع شده است.

به گزارش پیام خبر، سردار سرتیپ دوم یدالله بوعلی، در حاشیه جلسه تقویت همکاری و مشارکت خیرین و مردم برای پشتیبانی از نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا، با اشاره به کمک های انجام شده تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۹۹ گفت: در مجموع ۴۰۳ هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی بین مردم نیازمند فارس توزیع شده است.

جانشین سپاه فجر فارس در این مدت سپاه فجر فارس ۲۹ هزار بسته معیشتی به ارزش سه میلیون ریال به مردم نیازمند هدیه کرده است که میزان کمک های سپاه ۸۷ میلیارد ریال بوده است، تاکید کرد: نواحی و رده های مقاومت هم تاکنون ۱۲۰ هزار بسته معیشتی بین مردم نیازمند توزیع کرده اند، که هر بسته به طور میانگین ۲ میلیون ریال ارزش داشته و در مجموع ۲۴۰ میلیارد ریال هزینه آن بسته ها بوده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون چهار و ۵۰۰ واحد خون توسط بسیجیان به بیماران نیازمند هدیه شده است، تاکید کرد: ۱۴ میلیارد ریال هم کمک های نقدی توسط بسیجیان به این طرح هدیه شده است.

سردار بوعلی با تاکید بر اینکه ۲۷۸ میلیارد ریال اجاره بها منازل و مغازه ها مورد در طرح «مواسات و همدلی» مورد بخشش قرار گرفته است، یادآور شد: بیش از سه میلیارد ریال هم تسهیلات ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه ۹۰ هزار بسته معیشتی هم به ارزش هر بسته ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) به مردم نیازمند هدیه شده است، تاکید کرد: میزان این هدیه ها ۲۲۵ میلیارد ریال بوده است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه یک میلیون پرس غذای گرم هم توسط این نهاد حمایتی تا پایان ماه مبارک رمضان بین مردم نیازمند توزیع می شود، افزود: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در قالب رزمایش «بنیاد احسان» ۴۰ هزار بسته معیشتی بین مردم نیازمند توزیع کرده است که ارزش هر بسته سه میلیون و ۲۰۰ هزار ریال بوده و در مجموع ۱۲۸ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه «خانه خیرین» تاکنون ۴۷ هزار بسته معیشتی را بین مردم نیازمند توزیع کرده است، افزود: «خانه خیرین» میزان ۲ میلیارد ریال کمک نقدی به افرادی که بیکار شده اند را هدیه کرده و ۴۲۰ مورد تخفیف اجاره بهای منازل و مغازه ها در دستور کار قرار داده و همچنین هشت هزار کفش و لباس بچگانه بین خانواده های نیازمند توزیع کرده است.

سردار بوعلی با اشاره به اینکه ۲۰ موکب اربعین حسینی در مجموع هفت هزار و یکصد بسته معیشتی را توزیع کرده اند، اظهار کرد: مجمع خیرین در قالب ۲۰ خیریه پیشکسوتان دفاع مقدس ۶ هزار بسته معیشتی را توزیع کرده اند.

وی با اشاره به اینکه مجموعه «بارش مهربانی دانشگاهیان شیراز»، ارتش جمهوری اسلامی و نیروی دریایی سپاه در فارس به ترتیب یک هزار، ۲ هزار و یک هزار بسته معیشتی توزیع کرده اند، افزود: هیئت های مذهبی فارس هم ۲۰ هزار بسته معیشتی بین مردم نیازمند توزیع کردند که ارزش هر بسته ۲ میلیون ریال بوده و در مجموع برای آن ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

سردار بوعلی با تاکید بر اینکه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس هم بیش از سه هزار کارت هدیه به ارزش هر بسته سه میلیون ریال بین معسرین رزمنده توزیع کرده است.

وی با اشاره به اینکه گروه های جهادی با محوریت آستان حضرت علی بن حمزه (ع)، یک هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی و یک هزار و ۵۰۰ معیشتی هم در نیمه ماه مبارک رمضان توزیع کرده و می کنند، افزود: کانون رهپویان وصال هم تاکنون ۲ هزار بسته معیشتی توزیع کرده و ۲ هزار بسته هم در نیمه رمضان توزیع می کند.

سردار بوعلی با اشاره به اینکه قرارگاه تبلیغی «عمار» مدرسه علمیه «منصوریه» شیراز تاکنون سه هزار بسته معیشتی توزیع کرده است، اضافه کرد: طلاب خواهر حوزه علمیه خواهران فارس هم تاکنون ۶ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی توزیع کرده است.

وی با اشاره به اینکه سازمان های مردم نهاد زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان فارس تاکنون ۲ هزار بسته معیشتی توزیع کرده است، افزود: این سازمان های مردم نهاد، ۴۰۰ میلیون ریال هم به مستاجران برای اجاره بهای خود هدیه کرده اند.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل