ویدئو کنفرانس در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: با تلاش و کوشش همکاران مخابراتی در حوزه های شبکه، دیتا، ویدئو کنفرانس شرکت مخابرات ایران و فارس، بستر لازم جهت ارتباط ویدئو کنفرانسی از شهرستان شیراز برای رزمایش ملی همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با حضور آیت الله دژکام و جمعی از مسئولین فراهم شد.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی گفت: با تلاش و کوشش همکاران مخابراتی در حوزه های شبکه، دیتا، ویدئو کنفرانس شرکت مخابرات ایران  و فارس، بستر لازم جهت ارتباط ویدئو کنفرانسی از شهرستان شیراز برای رزمایش ملی همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با حضور آیت الله دژکام و جمعی از مسئولین فراهم شد.

مدیر مخابرات منطقه فارس افزود:  همه تلاش ها در راستای محقق شدن منویات مقام معظم رهبری در راستای ایجاد مساوات و همدلی صورت پذیرفته است.

شایان ذکر است، روز یک شنبه مورخ ۱۴ اردیبهشت 99 رزمایش ملی احسان توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در قالب ۴۰ هزار بسته اهدایی اقلام معیشتی با حضور آیت الله دژکام نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه شیراز و جمعی از مسئولین برای توزیع بین اقشار آسیب دیده از بحران کرونا در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.