کد خبر: 5010
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
گندزدایی لامرد

به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف پیشگیری از انتقال ویروس به کارکنان، مراجعان و هنرمندان، فضای اداری فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز اماکن فرهنگی، بازار شهر لامرد ضدعفونی و گندزدایی شد.

به گزارش پیام‌خبر؛ ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد گفت: با هدف مراقبت، مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی و مقابله با ویروس کرونا سطوح مختلف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله دستگیره درها، سرویس های بهداشتی، کلاسهای آموزشی، راه پله ها، راهروها و قسمت های اداری توسط هنرمندان شهرستان و با همکاری گروه جهادی، گندزدایی و ضدعفونی شد.

ابراهیم میر از هنرمندان تقاضا کرد تا حد امکان از مراجعه حضوری خودداری و در صورت لزوم موارد بهداشتی را رعایت کنند.
وی اضافه کرد: در روزهای گذشته، اقداماتی از قبیل ضدعفونی کردن محیط، ضدعفونی کردن فضاها و انجام تبلیغات محیطی و فرهنگ سازی درخصوص "دست ندادن و روبوسی نکردن"، ضدعفونی کردن محوطه و سایر محیط ها با هدف مقابله و پیشگیری از ویرس کرونا و حفظ سلامت و آسایش مراجعه کنندگان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد در دستور کار قرار داشته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • مسعود مرادی از اخراج علی کریمی می گوید/ کریمی تحمل لباس غیر پرسپولیس را نداشت

  مسعود مرادی از اخراج علی کریمی می گوید/ کریمی تحمل لباس غیر پرسپولیس را نداشت

  مسعود مرادی داور یکی از هیجان انگیزترین دیدارهای تاریخ فوتبال ایران بوده، جایی که علی کریمی با لباسی غیر از پیراهن پرسپولیس مقابل این تیم بازی کرد و تا آخر بازی دوام نیاورد!

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.