شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آباده

ماه رمضان از ماه‌های با برکت خداوند است که هر لحظه‌اش فضیلتی ویژه را برای روزه‌داران ثبت می‌کند.

به گزارش پیام‌خبر، نخستین نشست شورای اداری این اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده با هدف ارائه‌ی پیشنهادهای کارکنان برای هر چه بهتر انجام شدن کارهای اداره و ارباب رجوع برگزار شد.

در این نشست هادی فرخی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده، ماه رمضان را فرصتی مناسب برای خودسازی و خلوت با معبود یکتا و یگانه برای بهره‌مندی از معنویات ماه مبارک دانست و بیان داشت: ماه رمضان از ماه‌های با برکت خداوند است که هر لحظه‌اش فضیلتی ویژه را برای روزه‌داران ثبت می‌کند که این خود فرصتی مناسب برای خودسازی و خلوت با خداوند یکتا و یگانه برای بهره‌جویی از معنویات ماه مبارک فراهم می‌آورد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آباده افزود: از اهداف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین کارگروه ویژه‌ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، بهتر شدن فضای ادارات برای اجرای قوانین و مقررات و همچنین تسریع کار ارباب رجوع است که در اولویت کارهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده خواهد بود. امید که با استعانت از درگاه احدیت و سرلوحه قرار دادن سیره ی ائمه‌ی معصومین (ع) بتوانیم گامی مؤثر در راه خدمت به خلق برداریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.