شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آباده

ماه رمضان از ماه‌های با برکت خداوند است که هر لحظه‌اش فضیلتی ویژه را برای روزه‌داران ثبت می‌کند.

به گزارش پیام‌خبر، نخستین نشست شورای اداری این اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده با هدف ارائه‌ی پیشنهادهای کارکنان برای هر چه بهتر انجام شدن کارهای اداره و ارباب رجوع برگزار شد.

در این نشست هادی فرخی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده، ماه رمضان را فرصتی مناسب برای خودسازی و خلوت با معبود یکتا و یگانه برای بهره‌مندی از معنویات ماه مبارک دانست و بیان داشت: ماه رمضان از ماه‌های با برکت خداوند است که هر لحظه‌اش فضیلتی ویژه را برای روزه‌داران ثبت می‌کند که این خود فرصتی مناسب برای خودسازی و خلوت با خداوند یکتا و یگانه برای بهره‌جویی از معنویات ماه مبارک فراهم می‌آورد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آباده افزود: از اهداف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین کارگروه ویژه‌ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، بهتر شدن فضای ادارات برای اجرای قوانین و مقررات و همچنین تسریع کار ارباب رجوع است که در اولویت کارهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده خواهد بود. امید که با استعانت از درگاه احدیت و سرلوحه قرار دادن سیره ی ائمه‌ی معصومین (ع) بتوانیم گامی مؤثر در راه خدمت به خلق برداریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.