کد خبر: 5047
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
شب شعر مجازی "شمیم بهشت" در آباده

پخش زنده از طریق آدرس اینستاگرام انجمن شعر شهریار anjoman_shere_shahriar به آدرس است که از همه‌ی علاقه‌مندان به شعر و ادبیات دعوت به عمل می‌آید.

به گزارش پیام‌خبر؛ هادی فرخی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده از برگزاری شب شعر شمیم بهشت در ماه مبارک رمضان خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده گفت: انجمن‌های فرهنگی و ادبی نشان‌دهنده‌ی پویایی و نمادی برای فرهنگ هر شهر هستند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده هدف از برگزاری شب شعر شمیم بهشت را ترویج فرهنگ شعر آیینی و آشنایی بیشتر عامه‌ی مردم با آن بیان کرد و افزود: شعر آیینی از جایگاه ویژه‌ای در ادبیات برخوردار بوده و ادیبان بنامی گام در این عرصه نهادند که آثارشان ارزشمند و جاودانه است.

فرخی ادامه داد: در شرایط کنونی که نمی‌توان برنامه‌های فرهنگی و هنری را به صورت حضوری برگزار نمود، بر آن شدیم تا با برگزاری شب شعر مجازی در ایام ماه مبارک رمضان، در راه ترویج فرهنگ شعر آیینی در بین عامه‌ی مردم و همچنین کشف استعدادهای برتر در این حوزه گام برداریم.

ژیلا نظری، دبیر انجمن شعر شهریار و مسئول برگزاری شب شعر مجازی شمیم بهشت گفت: زمان ارسال اشعار به دبیرخانه شب شعر مجازی شمیم بهشت ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری بوده و زمان برگزاری آن ۳۱ اردیبهشت ماه است.

نظری ادامه داد: پخش زنده از طریق آدرس اینستاگرام انجمن شعر شهریار ( anjoman_shere_shahriar به آدرس می‌باشد که از همه‌ی علاقه‌مندان به شعر و ادبیات دعوت به عمل می‌آید.

شب شعر مجازی شمیم بهشت با موضوعات رمضان بهار قرآن، مولا علی (ع)، شب‌های قدر و امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل‌بیت (ع) با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، انجمن ادبی شهریار و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آباده در ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.