کد خبر: 5092
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
مسابقه قرآنی اینستاگرامی «ماه مهر و برکت»

رئیس اداره روابط عمومی مخابرات فارس هم زمان با آغاز هفته ارتباطات، به منظور گرامیداشت این مناسبت، مخابرات منطقه فارس اقدام به برگزاری مسابقه اینستاگرامی قرآنی به مدت ۴ شب با عنوان «ماه مهر و برکت» کرده و هم استانی های گرامی می توانند با دنبال کردن کانال اینستاگرامی مخابرات منطقه فارس در این مسابقات شرکت کنند.

به گزارش پیام خبر، سید حمید حسینی گفت: هم زمان با آغاز هفته ارتباطات، به منظور گرامیداشت این مناسبت، مخابرات منطقه فارس  اقدام به برگزاری مسابقه اینستاگرامی  قرآنی به مدت ۴ شب با عنوان «ماه مهر و برکت» کرده و هم استانی های گرامی می توانند با دنبال کردن کانال اینستاگرامی مخابرات منطقه فارس به آدرس www.instagram.com/fars_tci_iran و انجام دستورالعمل های تعیین شده در این مسابقه شرکت کنند.

رئیس اداره روابط عمومی مخابرات فارس در خصوص دستورالعمل های مسابقه افزود: هم استانی ها ی گرامی پس از دنبال کردن کانال اینستاگرامی مخابرات منطقه فارس دوستان خود را زیر پست مسابقه  منشن کنند  و به سوالات ۴ گزینه ای که در  استوری قرار می گیرد پاسخ دهند.

سید حمید حسینی اظهار داشت: از بین کسانی که شرایط مطرح شده را رعایت نموده و پاسخ درستی به سوالات مطرح شده بدهند هرشب  به قید قرعه به ۲۷ نفر از شرکت کنندگان جوایز ارزنده ای تعلق می گیرد و  این مسابقه درمجموع ۱۰۸ برنده دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.