کد خبر: 5092
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
مسابقه قرآنی اینستاگرامی «ماه مهر و برکت»

رئیس اداره روابط عمومی مخابرات فارس هم زمان با آغاز هفته ارتباطات، به منظور گرامیداشت این مناسبت، مخابرات منطقه فارس اقدام به برگزاری مسابقه اینستاگرامی قرآنی به مدت ۴ شب با عنوان «ماه مهر و برکت» کرده و هم استانی های گرامی می توانند با دنبال کردن کانال اینستاگرامی مخابرات منطقه فارس در این مسابقات شرکت کنند.

به گزارش پیام خبر، سید حمید حسینی گفت: هم زمان با آغاز هفته ارتباطات، به منظور گرامیداشت این مناسبت، مخابرات منطقه فارس  اقدام به برگزاری مسابقه اینستاگرامی  قرآنی به مدت ۴ شب با عنوان «ماه مهر و برکت» کرده و هم استانی های گرامی می توانند با دنبال کردن کانال اینستاگرامی مخابرات منطقه فارس به آدرس www.instagram.com/fars_tci_iran و انجام دستورالعمل های تعیین شده در این مسابقه شرکت کنند.

رئیس اداره روابط عمومی مخابرات فارس در خصوص دستورالعمل های مسابقه افزود: هم استانی ها ی گرامی پس از دنبال کردن کانال اینستاگرامی مخابرات منطقه فارس دوستان خود را زیر پست مسابقه  منشن کنند  و به سوالات ۴ گزینه ای که در  استوری قرار می گیرد پاسخ دهند.

سید حمید حسینی اظهار داشت: از بین کسانی که شرایط مطرح شده را رعایت نموده و پاسخ درستی به سوالات مطرح شده بدهند هرشب  به قید قرعه به ۲۷ نفر از شرکت کنندگان جوایز ارزنده ای تعلق می گیرد و  این مسابقه درمجموع ۱۰۸ برنده دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.