کد خبر: 5110
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
بازار خودرو

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از کشف بیش از ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری فاقد پلاک، مظنون به احتکار ازچند انبار در مرکز استان و یک انبار در شهرستان‌های استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

به گزارش پیام خبر،  مهندس حمید رضا ایزدی، از کشف بیش از ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری فاقد پلاک، مظنون به احتکار ازچند انبار در مرکز استان و یک انبار در شهرستان‌های استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: طی دو روز گذشته به دنبال پی‌گیری و اطلاع رسانی سربازان گمنام امام زمان، بازرسان این سازمان از چندین مکان شامل چند خانه مسکونی و پارکینگ دپو خودرو، بازرسی کرده و خودروهای فاقد پلاک، شناسایی و کشف گردید.

وی افزود: در همین راستا هماهنگی‌های لازم با مقامات قضایی انجام شده و ماموران طی چند عملیات‌ جداگانه بیش از ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری شامل مدل های مختلف پراید، تیبا، پژو۲۰۶، پژو۴۰۵، پژو پارس،   جک، دنا، پژو۲۰۷ و هایما توقیف و با توجه به اینکه طبق دستورالعمل صادره، دارندگان خودرو فاقد پلاک تا ۷خرداد ماه فرصت تعیین تکلیف اینگونه خودروها را دارند،  پرونده مربوطه جهت بررسی موضوع به تعزیرات ارسال خواهد گردید.

وی در ادامه افزود؛ در گشت مشترک این سازمان و اداره تعزیرات نیز تعداد ۲۵۰ خودرو عمدتا پراید در حال حمل به خارج از استان، در ایستگاه راه‌آهن شیراز شناسایی شدند و اقدامات قانونی جهت آنان صورت پذیرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل