کد خبر: 5140
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
پمپ بنزین - حامل های انرژی

اولین سامانه‌ سوخت رسانی سیار با هدف رفع دغدغه‌ خالی شدن باک بنزین در حین سفرهای درون شهری در شیراز افتتاح شد.

به گزارش پیام خبر، امیر بنی کریمی گفت: در مرحله‌ اول راه اندازی این سامانه در شیراز چهار خودروی سوخت رسانی سیار خدمات رسانی به شهروندان را برعهده دارند.
مدیر شرکت پخش فراورده‌های نفتی فارس افزود: شهروندان می‌توانند با نصب برنامه کاربردی پیدو بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود از خدمات این سامانه بهره‌مند شوند.
وی گفت: سوخت رسانی در این سامانه از ساعت ۷ صبح تا ۱۹ و توسط اپراتورها بدون هیچ گونه محدودیتی در مقدار سوخت درخواستی انجام خواهد شد.
رحیمی استاندار فارس هم در مراسم آغاز به کار این سامانه در شیراز با بیان این که شیراز بعد از تهران و مشهد، سومین شهر برخوردار از خدمات این سامانه است، گفت: راه اندازی سامانه‌ی سوخت رسانی سیار علاوه بر کاهش آلودگی هوا، کاهش ترافیک و کاهش زمان سوخت گیری می‌تواند در مواقع بحرانی هم به شهروندان کمک کند.
برای راه اندازی مرحله‌ی اول این سامانه هم تا کنون چهار میلیارد تومان هزینه شده و قرار است در صورت استقبال شهروندان تا پایان امسال تعداد خودروهای سوخت رسانی در این سامانه به ۱۲ خودرو افزایش یابد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.