نشست خبری محسن کلاری، رئیس سازمان دانش آموزی فارس

مراکز فرهنگی، رفاهی و بهداشتی آموزش و پرورش با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر فارس آماده ارائه خدمات به فرهنگیان و سایر اقشار جامعه است.

به گزارش پیام خبر، محسن کلاری، گفت:  هماهنگی های صورت گرفته در حوزه معاونت پشتیبانی، سال تحصیلی جدید از نگاه مالی سالی همراه با صرفه جویی، افزایش بهره وری و کارایی است و امیدورایم که بتوانیم در فضای موجود کرونایی مشکلات را به گونه ایی حل کنیم که سالی بدون دغدغه و مشکل را پشت سر بگذاریم.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش استان فارس از تخصیص اعتبارات خوب به ادارات آموزش و پرورش سراسر استان  خبر داد و گفت: در راستای مدیریت فضای کرونایی موجود در سال تحصیلی جدید ادارات باید با برنامه ریزی منسجم و همگام با پروتکل های بهداشتی  از این اعتبارات برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و برای برگزاری امتحانات پایانی پایه نهم و دوازدهم بهره ببرند.
وی افزود: امسال در نظر داریم مقدمات توزیع کتاب  از ۱۵ خرداد فراهم شود تا بتوانیم  از ۱ تیرماه کتاب ها را برای اداراتی که  بیشترین ثبت نام را  دارند ارسال کنیم و توزیع کتاب های دوره متوسطه اول، طبق بخشنامه و برنامه ریزی وزارت  به صورت متمرکز توسط  مدارس انجام می شود.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان فارس ادامه داد: امسال اولین سالی خواهد بود که کتاب های همه پایه های تحصیلی به صورت متمرکز توسط ادارت آموزش و پرورش و مدارس توزیع خواهد شد و امیدوایم که با همکاری اولیا و مدارس  ان شاالله بتوانیم ۲ ماه زودتر از سال های  گذشته کتاب ها را توزیع کنیم و از ۱۵ خردادماه نیز دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می توانند با ارائه کارت دانشجویی خود همانند سایر فرهنگیان از خدمات باشگاه فرهنگیان بهره ببرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.