کد خبر: 5193
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
مسجد امام حسن عسکری (ع) قم

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد فارس با اشاره به اینکه از امشب برای نمازهای مغرب و عشا تمام مساجد استان فارس باز خواهند بود، گفت: نمازهای جماعت با رعایت نکات بهداشتی ابلاغ شده، اقامه می شود.

به گزارش پیام خبر، حجت ‌الاسلام یوسف سلمان‌ زاده، امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز در ستاد ملی کرونا مطرح شد که مساجد در تمام مناطق سفید و غیر سفید بازگشایی شود، گفت: این مصوبه امروز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام شد.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد فارس با اشاره به اینکه از امشب برای نمازهای مغرب و عشا تمام مساجد استان فارس باز خواهند بود، افزود: نمازهای جماعت با رعایت نکات بهداشتی ابلاغ شده، اقامه می شود.

وی با اشاره به اینکه لازم است مردم مومن استان فارس، نکات و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند، اظهار کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت افراد، خانواده های آنان و سایر مومنین لازم است.

حجت الاسلام سلمان زاده با اشاره به اینکه حضور مومنین در مساجد منوط به داشتن وسایل بهداشتی نظیر ماسک و دستکش است و افراد باید از جانمازها و وسایل شخصی نظیر مُهر برای اقامه نماز استفاده کنند، یادآور شد: بازبودن مساجد منوط به اقامه نماز جماعت است و فعلا مراسم های دیگری نظیر ادعیه خوانی در مساجد برگزار نمی شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.