کد خبر: 5198
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵
قهرمانی سالزبورگ در جام حذفی اتریش - جام کرونایی

باشگاه سالزبورگ با پیروزی مقتدرانه بر حریفش در فینال موفق شد فاتح جام حذفی اتریش شود. این اولین جام قهرمانی‌ای است که بعد از کرونا توسط یک تیم فوتبال فتح می‌شود.

سالزبورگ اتریش موفق شد با پیروزی مقتدرانه ۵-۰ بر حریف دسته دومی‌اش لوستناو فاتح جام حذفی اتریش شده و جام را بالای سر ببرد. در این بازی که بدون حضور تماشاچی در استادیوم وورترزی شهر کلاگن‌فورت برگزار شد، سالزبورگ همانطور که انتظار می‌رفت به راحتی حریفش را شکست داد و قهرمانی را جشن گرفت.

شاگردان مارش در اواسط نیمه اول موفق شدند به فاصله کمی دو بار دروازه حریف را باز کنند. این دو گل اعتماد به نفس بازیکنان لوستناو را در هم شکست. سالزبورگی‌ها در نیمه دوم سه گل دیگر هم وارد دروازه حریف‌ دسته دومی‌شان کردند تا بازی با نتیجه ۵-۰ به پایان برسد.

سالزبورگ به این ترتیب برای هفتمین بار فاتح جام حذفی اتریش شد. البته همه این هفته دوره در ۹ فصل اخیر اتفاق افتاده است.

یکی از نجات جالب که دنیای فوتبال برای اولین بار شاهدش بود مراسم اهدای مدال و جام قهرمانی به بازیکنان سالزبورگ بود. با توجه به اینکه این اولین بار بعد از بحران کرونا بود که باید مدال و جام قهرمانی به تیمی اهدا می‌شد نگاه‌های زیادی به اتریش دوخته شده بود. مراسم اهدای مدال و بالای سر بردن جام با رعایت فاصله اجتماعی برگزار شد که در نوع خود جالب بود.

گروهی از تماشاچیان هوادار دو تیم که نتوانسته بودند برای این بازی به استادیوم بروند با حضور در یک سینمای ماشین‌رو در حالی که سوار بر خودروهای خود بودند مسابقه را از پرده تماشا کردند. به نظر می‌رسد این روش کم کم در اروپا به یکی از روشهای جایگزین حضور در استادیوم در شرایط کرونایی و ممنوع بودن حضور تماشاچی در استادیومها تبدیل می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.