کد خبر: 5199
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، تاکید کرد که برایش فرقی نمی کند که چه وقت و در چه ورزشگاهی، قهرمانی تیمش در لیگ برتر قطعی شود زیرا معتقد است که به هر حال، این یک اتفاق ویژه خواهد بود.

به گزارش پیام خبر، رقابت های لیگ برتر که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، بعد از سه ماه قرار است از 17 ژوئن آغاز شود؛ در حالی که لیورپول برای قطعی کردن قهرمانی اش در رقابت های این فصل، تنها به دو پیروزی دیگر نیاز دارد.

اما در این بین پلیس اعلام کرده که از 92 دیدار باقی مانده این فصل لیگ برتر، 6 بازی باید در زمین بی طرف انجام شود که یکی از آنها دیداری است که می تواند به قهرمانی لیورپول منجر شود و تصمیم گیری در این مورد هفته آینده گرفته خواهد شد. اما کلوپ تاکید کرد که قهرمانی لیورپول در انگلیس بعد از 30 سال آنقدر اتفاق مهمی است که سایر مسائل را تحت تاثیر قرار می دهد.

او به beIN Sports گفت:" آن لحظه برای من هر وقت که بخواهد باشد، در ورزشگاه خالی یا هر چیز دیگری، با دعاها و عشقی که هواداران از سراسر دنیا می رفتند، همچنین یک روز استثنایی در زندگی ام خواهد بود.

نمی دانم چه زمانی خواهد بود- امیدواریم در آنفیلد باشد اما نمی دانیم و اهمیتی هم ندارد. من کاملا مطمئنم که می توانیم شرایط را در اینجا در لیورپول هم مرتب کنیم. ما برای این شرایط، مدتی منتظر ماندند و هنوز این انتظار تمام نشده است. اگر لیگ را متوقف کرده بودیم، یک خلا بی دلیل و احمقانه ایجاد می شد.  

ما می خواستیم به هر شکل ممکن بازی کنیم و اکنون واقعا مشتاق بازی هستیم زیرا می خواهیم در زمین قهرمان شویم و به نظر می رسد که می توانیم این کار را بکنیم.

شرایط عالی نیست اما مدتی است که می دانستیم شرایط عالی نخواهد بود بنابراین به آن عادت داریم. می خواهیم قهرمان شویم و سپس ببینیم چه حسی دارد. من مطمئنم که حس فوق العاده ای خواهد داشت. خیلی از آدم‌های دنیا هرگز این شانس را ندارند که قهرمان لیگ برتر شوند. برای ما، این فرصتی است که باید از آن استفاده کنیم.

قانون فاصله گیری اجتماعی همچنان در بریتانیا اجرا می شود و کلوپ تاکید کرد که هواداران لیورپول باید در چند هفته آینده همچنان از آنفیلد فاصله بگیرند:" روز قبل من عبارت خیلی خوبی شنیدم. اینکه ما بهترین هواداران خانگی را در دنیا داریم و اکنون نیاز به بهترین هواداران "درخانه" دنیا داریم.

زمان هایی در زندگی مان خواهد بود که ما زمان و فرصت خواهیم داشت و اجازه پیدا می کنیم تا با هم جشن بگیریم و این کار را خواهیم کرد؛ به شکلی مناسب. هر زمان که باشد، آنوقت تصمیم می‌گیریم که چقدر از آن لذت ببریم.

بنابراین چه کسی اهمیت می دهد؛ واقعا هم مهم نیست. ما تنها می خواهیم در آن لحظه با هم باشیم و باید ببینیم که در آن زمان، چقدر در کنار هم بودن مجاز است."

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.