کد خبر: 5218
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
مهدی امیدبخش،معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس

۲۷۸ نفر در این لیگ شرکت کردند که از این تعداد ۷۰ تن در بخش کودک و نوجوان، ۱۳۶ تن در بخش جوانان و ۷۲ تن نیز در بخش بزرگسالان بودند.

به گزارش پیام‌خبر؛ مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: لیگ مجازی مطالعه که به مناسبت ماه مبارک رمضان و به صورت آنلاین برگزار شده بود، برگزیدگان خود را شناخت.

امیدبخش ادامه داد: ۲۷۸ نفر در این لیگ شرکت کردند که از این تعداد ۷۰ تن در بخش کودک و نوجوان، ۱۳۶ تن در بخش جوانان و ۷۲ تن نیز در بخش بزرگسالان بودند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: در داوری نخست این لیگ ۱۵ تن به مرحله پایانی راه پیدا کردند.

وی بیان داشت: برگزیدگان پایانی این لیگ که با داوری احمد اکبرپور در بخش کودکان و نوجوان، سید مهدی میرعظیمی در بخش جوانان و امیر خادم برعهده داشتند به شرح زیر است:

در بخش کودکان و نوجوان:

۱-      هاجر بهارسعیدی نفر اول

۲-      اتسز عسکری سروستانی نفر دوم

۳-      ریحان رمضان‌زاده نفر سوم

در بخش جوانان:

۱-      مرجان قشقایی نفر اول

۲-      نگار اکبری نفر دوم

۳-      صبا زاهدی نفر سوم

در بخش بزرگسالان:

۱-      لیلا راستی نفر اول

۲-      انسیه اسدی نفر دوم

۳-      زهرا سعیدی‌کیا نفر سوم

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.