کد خبر: 5234
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
دخانیات

مدیر موسسه «ترنم زیبای محبت» از جایگزاری نماد «نه به دخانیات» در ساختمان معاونت فرهنگی و امور جوانان فارس خبر داد.

فرانک شجاعی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط موسسه «ترنم زیبای محبت» هفته ملی «بدون دخانیات» به خبرنگار پیام خبر گفت: ترنمی ها با توجه به فرا رسیدن هفته ملی «بدون دخانیات»، همانند ادوار گذشته با کمی تغییر به علت شرایط جامعه و حاکم بودن کرونا  به جای برگزاری همایش، تئاتر خیابانی و تجمع با نصب و جایگزاری نماد «نه به دخانیات» در ساختمان معاونت فرهنگی و امور جوانان فارس(پشت باغ جنت) که محل رفت و آمد جوانان است به جنگ علیه دخانیات رفتند که مورد توجه عموم قرار گرفت.

مدیر موسسه «ترنم زیبای محبت» افزود: هدف از این کار، نشان دادن پلیدی های دخانیات و آگاه سازی جوانان به مضرات آن بود و اگر این حرکت اجتماعی به یک نفر هم تلنگری وارد کرده تا از دخانیات دور شود آن را به فال نیک می گیریم و برای ما با ارزش هست.

وی اضافه کرد: با کلیپ هایی که در این چند روز در مورد «نه به دخانیات» در توسط موسسه پخش شد، توانستیم چند جوان که مصرف کننده سیگار و قلیان بودند را جذب موسسه کنیم و در مشاوره هایی که به آنها می دهیم به سمت ترک سیگار هدایت خواهند شد.

گفتنی است در این هفته، ۴ پخش زنده و کلیپ با حضور کارشناسان و متخصصان اعتیاد نیز توسط موسسه به انجام رسید و در آدرس اینستاگرامی Taranome.zibaye.mohabat این برنامه ها قابل دسترسی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.