کد خبر: 5254
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
سردار آزمون

یک وبسایت انگلیسی ادعا کرده که آندره آرشاوین مأمور مذاکره با سردار آزمون برای انتقال وی به آرسنال است.

در ماه های اخیر جدایی سردار آزمون از تیم زنیت سن پترزبورگ یکی از شایعات نقل و انتقالاتی مهم در حوزه فوتبال اروپا بوده است. ابتدا از ناپولی به عنوان تنها مشتری وی نام برده می‌شد اما کم کم پای تیم هایی چون آرسنال، وستهم و حتی آث میلان نیز به این ماجرا باز شد و حالا یک وبسایت انگلیسی ادعا کرده که مایکل آرتتا به دنبال جذب این بازیکن است.

وبسایت Sport Witness با اشاره به منابعی در باشگاه ناپولی ادعا کرده: آندره آرشاوین و مایکل آرتتا در تیم آرسنال حضور داشتند و یکدیگر را به خوبی می‌شناسند. اگرچه این دو مسیر متفاوتی را بعد از فوتبال خود انتخاب کردند اما به نظر می‌رسد حالا بایکدیگر ارتباط مستمری دارند، خصوصا وقتی پای سردار آزمون به میان باشد؛ این ادعای منابع ناپولی است.

آندره آرشاوین که سال ها در تیم تحت هدایت آرسن ونگر بازی کرد و ستاره خط هافبک آن تیم بود، حالا به فردی کلیدی در نقل و انتقالات فوتبال روسیه و تیم زنیت سن پترزبورگ تبدیل شده و آرتتا امیدوار است که او بتواند آزمون را به «امارات استادیوم» ببرد.

وبسایت انگلیسی ادعا می‌کند که سردار آزمون در ماه آوریل به باشگاه آرسنال پیشنهاد شده و بعد از آن آرتتا با آرشاوین تماس برقرار کرده و خواسته تا این انتقال را بررسی کند چرا که توپچی های لندنی به دنبال تقویت خط حمله تیم خود هستند.

این در حالی است که علاوه بر آرسنال یک باشگاه دیگر لندنی یعنی وستهم نیز به دنبال جذب آزمون است. نکته مهم این‌که ناپولی تصور می‌کند با ۲۵ میلیون یورو می‌تواند سردار را جذب کند اما شاید با ورود آرسنال این معادله نیز تغییر یابد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.