کد خبر: 5255
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
وریا غفوری، کاپیتان استقلال

«چه توهین آمیز و زشت صحبت کردی» این صحبت های ابتدایی استوری وریا غفوری علیه رییس هیئت مدیره استقلال است.

جنگ و دعوای میان یک مدیر بلند پایه و بازیکنان در باشگاه استقلال چیز تازه ای نیست و به کرات در سال های گذشته تکرار شده اما وریا غفوری و اسماعیل خلیل زاده دو عضو مهم باشگاه استقلال در فصل ٩٩-٩٨ هستند که اختلاف شان به منزله مشکلاتی است که در سطح ارکان باشگاه وجود دارد.

موضوع اختلاف پیش آمده بین این دو به گفت و گوی وریا غفوری با خبرنگاران در روز چهارشنبه و صحبت هایی در مورد شرکت آریا برتر و همچنین شخص اسماعیل خلیل زاده و موضوع یک چک حدود ۵٠٠ میلیونی مانده از دو فصل پیش برمی گردد موضوعی که البته اظهار تندی درونش داشت و وریا خلیل زاده را متهم به دروغگویی کرد.

بعد از این خلیل زاده در گفت و گو با "ورزش سه" و سپس مصاحبه با فوتبال برتر توضیح کاملی در این باره داد و گفت با توجه به شرایطی که باشگاه استقلال داشته و موضوع مربوط با بیماری اش مسأله وصول چکی که برای مانده دو فصل پیش وریا را باید انجام می داده را به تعویق انداخته است. این در حالی است که شاید بخشی از حرف های خلیل زاده از نظر هواداران این باشگاه شانه خالی کردن از مسوولیت به نظر می رسید.

خلیل زاده در این ٢ گفتگو تاکید کرد بعد از قولی که به وریا برای پرداخت این مبلغ و صدور چک داده بوده زمان پرداخت این پول به دوره مدیریت علی فتح الله زاده برمی گردد و او در آن  زمان مسوولیت اجرایی در استقلال را نداشته است در حالی که به هرحال او به عنوان رییس هیئت مدیره و فردی که چک را به وریا داده می توانست در این زمینه دخالت کند و این مبلغ را به بازیکن شاخص تیمش بدهد، حتی اگر درگیری او با کرونا و عزاداری همسرش مانع از تمرکز  روی کارهای باشگاه استقلال شده باشد.

این صحبت ها اما وریا را ناراحت کرده و او امروز با لحنی تند تر از گذشته و با فعل مفرد رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال را مورد خطاب قرار داده است، نکته ای که وریا در مورد آن صحبت می کند و البته در یکی از تمرینات استقلال در گفت و گو خصوصی با چند خبرنگار  به زبان آورد بحث تفاوت ارزش پول از دو سال پیش تا امروز است مبلغی که حالا به دلیل تورم و مسائلی از این دست حداقل به میزان یک سوم از نظر ارزش پولی کاهش یافته و این مسأله عصبانیت هرچه بیشتر کاپیتان استقلال را در پی داشته است.


وریا در این استوری قرار داد شرکت آریا برتر با باشگاه استقلال را زیر سوال می برد، شرکتی که گفته می شود به رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال وابسته است و زدن آن زدن خلیل زاده محسوب می شود. وریا در این استوری می گوید که قرار داد کارگزاری استقلال با شرکت آریا برتر به منزله گذاشته شدن زانو روی گردن استقلال است، چه مثال جالبی وقتی ترند اول جهان موضوع زانوی یک پلیس روی گردن فردی است که در آن حال فریاد می زد نمی توانم نفس بکشم.

منبع: ورزش 3

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.