مهدکودک

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز گفت: در پی اظهارات اخیر رئیس‌ جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص مصوبات جدید درباره بازگشایی مراکز مختلف، مهدهای کودک از ۲۴ خرداد جاری مورد بازگشایی قرار می گیرند.

به گزارش پیام خبر، هادی ابراهیمی، از بازگشایی مهدهای کودک در شهرستان شیراز خبر داد و گفت: در پی اظهارات اخیر رئیس‌ جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص مصوبات جدید درباره بازگشایی مراکز مختلف، مهدهای کودک از ۲۴ خرداد جاری مورد بازگشایی قرار می گیرند.

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز افزود: بر اساس این مصوبات ارائه شده، شرایط بازگشایی آموزشگاه ها، کنسرت و سینماها و شرایط جدید برگزاری نماز جمعه نیز تشریح شده است.

وی اضافه کرد: مردم باید مطلع باشند که این اپیدمی، طولانی خواهد بود و تا زمانی که بتوانیم به یک واکسن مورد تایید و در دسترس قرار بگیریم، پایان مشخص و روشنی برای آن نداریم.

ابراهیمی بیان کرد: با وجود رعایت تمامی نکات بهداشتی در خصوص مقابله با کرونا، نباید تصور کرد که به زودی مشکل رفع خواهد شد بلکه باید در کنار زندگی روزمره، رعایت این نکات را بیش از پیش جدی گرفت.

وی اعلام کرد: بدین ترتیب، مهدهای کودک، کلاس‌های قرآن و آموزشگاه‌هایی مانند آموزشگاه های زبان از ۲۴ خرداد و با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی، فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.