کد خبر: 5305
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از شرکت چاپ دنیا شیراز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: چه خوب است اگر چاپخانه‌ها به ویژه چاپخانه دنیا، که در عرصه مطبوعاتی و کتاب کار می‌کنند، در کنار چاپخانه خود، کتابخانه‌ای را نیز از کتاب‌ها و نشریاتی که چاپ می‌کنند داشته باشند. این کار به ویژه در زمینه پژوهش می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود؛ همچنین نویسندگان و انتشارات‌ نیز خیال‌شان جمع خواهد بود که همیشه نسخه‌ای از کتاب‌شان در جایی قابل دسترس خواهد بود.

به گزارش پیام‌خبر؛ صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراه مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی این اداره کل، از شرکت چاپ دنیا شیراز بازدید کرد.

سهرابی در این بازدید دو ساعته گفت: چاپخانه‌ها، از مهم‌ترین زیرساخت‌های فرهنگی هستند که بایستی با پشتیبانی مردم و مسئولین نگهداری شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: چه خوب است اگر چاپخانه‌ها به ویژه چاپخانه دنیا، که در عرصه مطبوعاتی و کتاب کار می‌کنند، در کنار چاپخانه خود، کتابخانه‌ای را نیز از کتاب‌ها و نشریاتی که چاپ می‌کنند داشته باشند. این کار به ویژه در زمینه پژوهش می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود؛ همچنین نویسندگان و انتشارات‌ نیز خیال‌شان جمع خواهد بود که همیشه نسخه‌ای از کتاب‌شان در جایی قابل دسترس خواهد بود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس بیان داشت: با توجه به آن که دنیای امروز، دنیای ارتباطات به ویژه در فضای مجازی است، بهتر است تا حضور فعالی در راستای دریافت سفارش‌ها و انجام امور چاپی به صورت آنلاین در فضای مجازی داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل