کد خبر: 5317
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
دیدار هنرمندان با صنعتگران صنایع دستی نی‌ریز

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری نی‌ریز با تأکید بر تأمین اعتبارات مالی توسط دولت، رشد کیفی، پیشرفت مراکز تولید و ایجاد زمینه مناسب صادرات آثار را لازم و ضروری دانست.

به گزارش پیام‌خبر؛ بیستم خردادماه همزمان با ۱۰ژوئن روز جهانی صنایع دستی، برخی از هنرمندان به همراه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نی‌ریز به دیدار صنعتگران صنایع دستی در اداره میراث فرهنگی صتایع دستی و گردشگری نی‌ریز رفتند.

 در این نشست عبدالحسین برزگر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نی‌ریز با تأکید بر نقش آثار هنری و صنایع دستی در معرفی فرهنگ، هویت ملی و کمک به رشد و پیشرفت اقتصادی، از تلاش‌های این قشر پرتلاش تقدیر کرد.

حمیدرضا هادی، مسئول نمایندگی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری نی‌ریز هم با تأکید بر تأمین اعتبارات مالی توسط دولت، رشد کیفی، پیشرفت مراکز تولید و ایجاد زمینه مناسب صادرات آثار را لازم و ضروری دانست.

همچنین در این نشست هنرمندان و صنعتگران نیز خواستار توجه و پشتیبانی مالی و معنوی مسئولین از هنرمندان و صنعتگران با بهره‌مندی از معرفی و ارائه آثار و گسترش بازار فروش محصولات آنان شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.