کد خبر: 5345
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸
 • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
 • چاپ
برگزاری چالش بازیگری در فضای مجازی لامرد

چالش بازیگری در فضای مجازی در لامرد برگزار شد، از نکات هیجانی این برنامه بخش مردمی بود که فیلم‌های ارسالی توسط مردم در صفحه لامرد اکتور مورد بازبینی و اعلام نظر قرار گرفت.

به گزارش پیام‌خبر؛ چالش بازیگری در فضای مجازی با مساعدت و همکاری انجمن هنرهای نمایشی لامرد و راه‌اندازی صفحه لامرد اکتور توسط قاسم صادقی، بازیگر نمونه این شهرستان از ابتدای خرداد ماه در لامرد انجام شد.

پس از ۱۵ روز از مهلت ارسال آثار، این برنامه هنری با استقبال هنرمندان لامردی مواجه شد. که در پایان فراخوان فیلمهای ارسالی توسط داوران آقایان: محمدجواد صفایی، مصطفی مجرد، عادل صفایی و زینب زارعی بازبینی شده و آثار برتر انتخاب شدند.

از نکات هیجانی این برنامه بخش مردمی بود که فیلمهای ارسالی توسط مردم در صفحه لامرد اکتور مورد بازبینی و اعلام نظر قرار گرفت.

اعلام نتایج و هدایا به صورت زنده پخش شد.

در آیین پایانی که با حضور ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد و مصطفی مجرد، رئیس انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان برگزار گردید، از منتخبین این برنامه هنری با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر بعمل آمد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.