کد خبر: 5378
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
برخورد با معتادین سطح شهر

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز گفت: مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز در هفته مبارزه با اعتیاد، برنامه های اجتماعی و فرهنگی متعددی را در نظر گرفته است.

هادی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار پیام خبر گفت: مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز در هفته مبارزه با اعتیاد، برنامه های اجتماعی و فرهنگی متعددی را در نظر گرفته است.

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز افزود: بر این اساس یک همایش بزرگ در سطح شهرستان با موضوع اعتیاد برگزار می شود و پیام های پیشگیری از اعتیاد در سربرگ اداری در هفته مبارزه با مواد مخدر درج می شود.

وی اضافه کرد: نصب بنر و پلاکارد در سطح شهرها و روستاها، توزیع بروشور و پوستر در بین جامعه هدف بهزیستی و عموم مردم نیز به انجام می رسد.

ابراهیمی با اشاره به انجام برنامه های فرهنگی با این محوریت، اعلام کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، فرهنگی، مسابقه، انشا، کاریکاتور، کوهپیمایی، راهپیمایی، اجرای تئاتر خیابانی، پرده خوانی در سطح شهر و روستاهای شهرستان از این برنامه ات.

وی اعلام کرد:  انتشار یک ویژه نامه در مورد پیشگیری از اعتیاد، استفاده از ظرفیت هنرمندان و ورزشکاران شهرستان برای پیشگیری از اعتیاد، تقدیر از پیشکسوتان و فعالان پیشگیری درمان و کاهش آسیب اعتیاد، نوع استفاده از فضای مجازی شبکه سازی سمن ها، راه اندازی گروه های علمی تولید محتوای قابل استفاده در شبکه ها و برای پیشگیری از اعتیاد، برگزاری مصاحبه با رسانه های گروهی، تجلیل از مراکز درمانی موفق و بهبود یافتگان موفق، تجلیل از مدیران محیط های کاری، نظامی، مهدکودک و مدارسی که  cb راه اندازی کرده و همکاری خوبی با بهزیستی داشته اند از دیگر برنامه های این هفته است.

گفتنی است، فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به جامعه روش موثری در مقابله با اعتیاد در جامعه است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.