کد خبر: 5385
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
کتاب درسی ، آموزش و پرورش ، مجید پیشرو ، مهلت ثبت نام

کارشناس کتب درسی و نشریات کمک‌آموزشی اداره کل آموزش‌وپرورش فارس گفت: مهلت ثبت سفارش فردی و گروهی کتاب‌های درسی دانش آموزان تا ۲ تیرماه ۹۹ تمدید شد.

به گزارش پیام خبر، مجید پیشرو گفت: بنا به اعلام معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش، مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان از ۲۶ خرداد تا دوم تیرماه ۹۹ تمدید شد واین تصمیم بر اساس درخواست‌های مکرر تعداد زیادی از والدین دانش‌آموزان، مدیران مدارس وادارات  آموزش‌وپرورش شهرستان‌ها مبنی بر تمدید مهلت زمانی ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان انجام‌شده است.

کارشناس کتب درسی و نشریات کمک‌آموزشی اداره کل آموزش‌وپرورش فارس، هدف از این اقدام را کمک به دانش‌آموزان جامانده از ثبت سفارش کتاب درسی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام کرد و افزود: زمان ثبت سفارش فردی و گروهی کتاب‌های درسی در سامانه فروش و توزیع کتاب‌های درسی به آدرس https://www.irtextbook.com، از روز دوشنبه مورخ ۲۶ خردادماه تا روز دوشنبه ۲ تیرماه ۹۹ تمدید شد.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت سفارش کتب درسی، مطابق جدول زمانی گذشته در ۲۳ خردادماه ۹۹ به اتمام رسیده بود، تاکید کرد: آن دسته از دانش آموزان و مدیران مدارس که به هر دلیل، تا تاریخ اعلام‌شده قبلی موفق به ثبت سفارش کتاب نشده‌اند، لازم است هر چه سریع‌تر نسبت به این امر اقدام کنند.

پیشرو یادآور شد: ثبت سفارش کتاب برای  پایه های ورودی شامل؛ اول ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه اول و دوم نیز  از تاریخ  ۸ تیر ماه ۹۹ از طریق همین سامانه  آغاز خواهد شد و دانش آموزان پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه اول و دوم، پیش از مراجعه به سامانه فروش و توزیع کتاب‌های درسی، باید با مراجعه به مدرسه جدید، نسبت به ثبت نام قطعی اقدام نمایند تا پس از ثبت اطلاعات آنها در سامانه سناد، امکان ثبت سفارش کتاب برای پایه مورد نظر را داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.