کد خبر: 5398
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
بهزیستی

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز گفت: برنامه های حضوری متعددی برای افراد تحت پوشش بهزیستی شیراز و آحاد جامعه و به صورت کاملا رایگان و با رعایت نکات بهداشتی، توسط بهزیستی شهرستان شیراز برای گرامیداشت دهه کرامت ارائه خواهد شد.

به گزارش پیام خبر، «هادی ابراهیمی» با اشاره به برنامه های بهزیستی شهرستان شیراز در دهه کرامت گفت: شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) همواره نگاه ویژه ای به دهه کرامت دارد که در اداره ها و سازمان ها با برگزاری برنامه های متعددی همراه می شود.

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز افزود: بهزیستی شهرستان شیراز نیز به عنوان یک دستگاه اجتماعی خدمات رسان به جامعه با توجه به شیوع کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، برنامه های حضوری و غیر حضوری را برای دهه کرامت در نظر گرفته است.

وی اضافه کرد: بر این اساس، برنامه های حضوری متعددی برای افراد تحت پوشش بهزیستی شیراز و آحاد جامعه و به صورت کاملا رایگان و با رعایت نکات بهداشتی، توسط بهزیستی شهرستان شیراز برای گرامیداشت دهه کرامت ارائه خواهد شد.

ابراهیمی اعلام کرد: ارائه خدمات مشاوره حضوری در مدیریت و مجتمع‌های بهزیستی شهرستان شیراز، خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی و شنوایی سنجی به صورت کاملا رایگان برای این دهه پر برکت در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تیم تخصصی اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان شیراز نیز در این دهه به صورت مستمر در حوالی حرم مطهر احمد بن موسی (ع)، حضور خواهد داشت.

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز با اعلام برنامه های غیر حضوری در نظر گرفته شده، گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی شامل عکاسی و نقاشی با موضوع دهه کرامت به صورت مجازی، مسابقه مجازی اذان و قرائت سوره «توحید» برای خانواده بزرگ بهزیستی شهرستان از دیگر برنامه های این ایام خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل