کد خبر: 5398
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
بهزیستی

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز گفت: برنامه های حضوری متعددی برای افراد تحت پوشش بهزیستی شیراز و آحاد جامعه و به صورت کاملا رایگان و با رعایت نکات بهداشتی، توسط بهزیستی شهرستان شیراز برای گرامیداشت دهه کرامت ارائه خواهد شد.

به گزارش پیام خبر، «هادی ابراهیمی» با اشاره به برنامه های بهزیستی شهرستان شیراز در دهه کرامت گفت: شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) همواره نگاه ویژه ای به دهه کرامت دارد که در اداره ها و سازمان ها با برگزاری برنامه های متعددی همراه می شود.

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز افزود: بهزیستی شهرستان شیراز نیز به عنوان یک دستگاه اجتماعی خدمات رسان به جامعه با توجه به شیوع کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، برنامه های حضوری و غیر حضوری را برای دهه کرامت در نظر گرفته است.

وی اضافه کرد: بر این اساس، برنامه های حضوری متعددی برای افراد تحت پوشش بهزیستی شیراز و آحاد جامعه و به صورت کاملا رایگان و با رعایت نکات بهداشتی، توسط بهزیستی شهرستان شیراز برای گرامیداشت دهه کرامت ارائه خواهد شد.

ابراهیمی اعلام کرد: ارائه خدمات مشاوره حضوری در مدیریت و مجتمع‌های بهزیستی شهرستان شیراز، خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی و شنوایی سنجی به صورت کاملا رایگان برای این دهه پر برکت در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تیم تخصصی اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان شیراز نیز در این دهه به صورت مستمر در حوالی حرم مطهر احمد بن موسی (ع)، حضور خواهد داشت.

مدیر بهزیستی شهرستان شیراز با اعلام برنامه های غیر حضوری در نظر گرفته شده، گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی شامل عکاسی و نقاشی با موضوع دهه کرامت به صورت مجازی، مسابقه مجازی اذان و قرائت سوره «توحید» برای خانواده بزرگ بهزیستی شهرستان از دیگر برنامه های این ایام خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  توزیع آب در روستاهای ملحق شده به شیراز، ایراد دارد

  مدیر عامل آبفا شیراز گفت: از ابتدای سال شرکت آب و فاضلاب شیراز به شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز تغییر کرد که حدود ۱۹۰ روستا به شهرستان شیراز اضافه شد، از جمله سلطان آباد، جرسقون، کلونی، اسلام آباد... که برخی از این روستاها خود منابع آب داشتند اما در نحوه توزیع آب ایراد وجود دارد، این یعنی شبکه های توزیع مشکل دارند.

 • سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  سفری با عطاهای فراموش نشدنی

  به مناسبت ۲۰ شهریور ماه، سالگرد شهادت شهید محراب آیت الله سید اسدالله مدنی، به سراغ سردار حاج محمود فیروزی از یاران نزدیک شهید مدنی در نورآباد ممسنی رفتیم.

 • برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  برگزاری جشنواره تئاتر فارس بر بستر فضای مجازی

  آنچه از سوی مرکز هنرهای نمایشی استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار خواسته شده است شناسایی ۳ نمایش برای ورود به جشنواره بین‌المللی فجر است.

 • معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  معرفی ۱۰۲۷ پرونده با اعلام ۵۴.۴۱ میلیارد ریال خسارت کرونا به بانک/ تحقق ۸۰ درصدی برش اشتغال استانی فرهنگ و هنر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سال گذشته، در برش استانی کسب و کارهای فرهنگی و ارشاد اسلامی ۴۰۰ مجوز کسب و کار پیش‌بینی شده بود که با تحقق ۸۰ درصدی این پیش‌بینی، ۳۲۰ مجوز صادر شد. افزون بر این، ۲۱۰ مجوز مشاغل خانگی نیز از این اداره صادر شد که با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اختصاص یافته به فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ۶۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات مالی به ۱۶۰ دارنده مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان پرداخت شد.

 • ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  ایجاد فرصت اشتغال فوری یکصد نفری در شهر شیراز

  مدیر کارگاه بازیافت «احسان نیا» در شیراز گفت: کارگاه بازیافت «احسان نیا» در ابتدای شهرک «گچی» شیراز برای ۱۰۰ نفر فرصت اشتغال فوری را فراهم کرده است.