کد خبر: 5405
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
  • خبرنگار: علی شکوفه
  • چاپ
فیضی

رئیس کمیسیون مناطق کم ‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: خوشبختانه در این دوره از شورای شهر و مدیریت شهری مشهد شاهد تلاش‌های ارزشمندی برای جلب و افزایش رضایت عمومی هستیم.

به گزارش پیام خبر، رمضانعلی فیضی در مراسم افتتاح پروژه بهسازی و مناسب سازی مسیر دسترسی به آرامستان بهشت رضوان گفت: خوشبختانه در این دوره از شورای شهر و مدیریت شهری مشهد شاهد تلاش‌های ارزشمندی برای جلب و افزایش رضایت عمومی هستیم.

رئیس کمیسیون مناطق کم ‌برخوردار شورای شهر مشهد اضافه کرد: پروژه‌ های مدیریت شهری برای استفاده شهروندان اجرا می شود و هدف ازآن رضایت شهروندان است ،لذا مردم و شهروندان نیزباید پای ثابت آن باشند.

وی با بیان این که مدیریت شهری مشهد در این دوره‌ خدمات چشمگیر و بی مانندی را در نقاط، مختلف شهر چه در مرکز و چه درحریم شهر ارائه داده است، اظهارکرد: در مجموع شورای پنجم و مدیریت شهری در این دوره در توسعه شهر رویکردی متوازن و عدالت ‌محور داشته است.

فیضی تصریح کرد: از جمله این اقدامات می توان به بهسازی و مناسب سازی محور دسترسی به آرامستان بهشت رضوان، بزرگراه اتصال محمدآباد به طرق و جاده دسترسی شهید بسکابادی اشاره کرد.

رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم ‌برخوردار شورای شهر مشهد با اشاره به این که از منظر مدیریت شهری و شورای پنجم، بخش مرکزی، رضویه، مشهد و روستاهای اطراف با یکدیگر تفاوتی ندارند گفت: مدیریت شهری و شورای شهر خود را خادم مردم می‌دانند.

وی ادامه داد: بهسازی و مناسب سازی مسیر دسترسی به بهشت رضوان یکی از مصادیق همین رویکرد است؛ پروژه‌ ای که برای رفاه حال ساکنان ۱۱ روستا و شهروندان مشهد اجرا و امروز افتتاح شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل