کد خبر: 5413
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
  • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
  • چاپ
کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با موضوع مبارزه با مواد مخدر، در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: هم‌افزایی و هم‌گرایی نهادها، در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های یکدیگر برای تولید و پخش محتوا در زمینه‌های مختلف، به فرهنگ‌سازی و افزایش تأثیر محتواهای تولید شده در جامعه خواهد انجامید.

به گزارش پیام خبر؛ کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با موضوع مبارزه با مواد مخدر، در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار شد.

مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در این نشست گفت: هم‌افزایی و هم‌گرایی نهادها، در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های یکدیگر برای تولید و پخش محتوا در زمینه‌های مختلف، به فرهنگ‌سازی و افزایش تأثیر محتواهای تولید شده در جامعه خواهد انجامید.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: حضور دستگاه‌ها با حوزه‌های کاری مختلف، هم‌افزایی مؤثری را می‌تواند در پی داشته باشد.

امیدبخش ادامه داد: هماهنگی و همکاری با مدیران گروه‌ها و صفحات پربازدید فضای مجازی در راستای مبارزه با مواد مخدر، بهره‌گیری از ظرفیت‌های دستگاه‌های عضو این کارگروه و تشکیل کارگروه پژوهشی مبارزه با مواد مخدر با حضور کارشناسان خبره در این زمینه از مصوبات این نشست بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل