کد خبر: 5427
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
تلفن همراه - تلفن هوشمند

قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ ۲ تیر را مشاهده می‌کنید.

به گزارش پیام خبر، امکانات فوق‌العاده بی‌شمار تلفن‌های هوشمند موجب شده تا این دستگاه‌ها به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شوند. برقراری تماس صوتی و ویدئویی، ارتباط با اینترنت، فضای مجازی، ثبت فیلم و عکس و استفاده از هزاران اپلیکیشن کاربردی، تنها بخشی از قابلیت‌هایی است که توسط این این دستگاه چند اینچی ارائه می‌شود. امروزه همه مردم دنیا از کاربران و مخاطبان تلفن‌های هوشمند هستند و از این رو شرکت‌های مختلف، با تولید گوشی‌های جذاب، مقرون‌به‌صرفه و قدرتمند، به دنبال افزایش سود خود از این بازار پرسود برآمده‌اند. در این گزارش قصد داریم به صورت روزانه قیمت گوشی در بازار را مرور کنیم، توجه شما را به آخرین قیمت روز گوشی در بازار به تاریخ ۲ تیر جلب می‌کنیم.

طبق خبر باشگاه خبرنگاران جوان، در فهرست‌های زیر، قیمت تمامی مدل‌هایی که دارای گارانتی معتبر هستند، با همان قیمت مصوب شرکت گارانتی آورده شده است، البته قیمت یک مدل با گارانتی‌های مختلف نیز ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. تمامی مدل‌ها، دارای نسخه بدون گارانتی نیز هستند که در بازار با قیمتی ارزانتر به فروش می‌رسند.

قیمت گوشی‌های شرکت سامسونگ

در حال حاضر مهم‌ترین مدل سامسونگ در بازار جهان سری پرچمدار گلکسی نوت ۱۰ محسوب می‌شود که نزدیک به سه ماه از عرضه آن می‌گذرد. اما جدیدترین مدل‌های سامسونگ دو نسخه ارزان پرچمدار گلکسی S۱۰ لایت و گلکسی نوت ۱۰ لایت هستند که قیمت مناسبی دارند. اما یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های سامسونگ مدل گلکسی A۵۱ است این گوشی نسخه به روز شده میان‌رده محبوب A۵۰ به حساب می‌آید که دوربین بهبودیافته و حاشیه‌های باریک‌تر نمایشگر آن به همراه اندروید ۱۰ موجب شده بسیار مورد توجه و استقبال خریداران و مصرف‌کنندگان قرار بگیرد. همچنین دوربین پشتی سه‌گانه گلکسی A۵۰ در مدل A۵۱ جای خود را به دوربین چهارگانه داده و این افزایش تعداد دوربین‌ها، افزایش وضوح تصویربرداری را نیز به همراه داشته است. اگر قصد خرید گوشی‌های پرچمدار را نداشته باشید، این محصول که در دسته میان‌رده سامسونگ قرار می‌گیرد گزینه مناسب و جذابی برای خرید خواهد بود. در فهرست زیر قیمت گوشی A۵۱ سامسونگ نیز موجود است. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های سامسونگ در بازار را مشاهده می‌کنید:

قیمت نام محصول
۱۹.۷۰۰.۰۰۰ _ ۱۷.۸۰۰.۰۰۰ Galaxy Note۱۰+ ۲۵۶ GB
  ۱۸.۳۰۰.۰۰۰ _ ۱۶.۴۰۰.۰۰۰ Galaxy Note۱۰ ۲۵۶ GB
 ۱۶.۸۰۰.۰۰۰ _ ۱۴.۸۰۰.۰۰۰ Galaxy S۱۰+ ۱۲۸ GB
  ۱۵.۵۰۰.۰۰۰ _ ۱۳.۸۰۰.۰۰۰ Galaxy S۱۰ ۱۲۸ GB
۱۱.۳۰۰.۰۰۰ Galaxy Note۹ ۱۲۸ GB
 ۲۸.۰۰۰.۰۰۰ _ ۲۴.۰۰۰.۰۰۰ Samsung Galaxy Z Flip ۲۵۶GB
۱۰.۲۰۰.۰۰۰ Galaxy S۹+ ۶۴ GB
 ۸.۳۰۰.۰۰۰ _ ۷.۶۰۰.۰۰۰ Galaxy A۸۰ ۱۲۸ GB
۸.۲۰۰.۰۰۰ _ ۷.۹۰۰.۰۰۰ Galexy A۷۱ ۱۲۸ GB
 ۶.۴۰۰.۰۰۰ _ ۶.۰۰۰.۰۰۰ Galaxy A۷۰ ۱۲۸ GB
 ۶.۴۰۰.۰۰۰ _۵.۹۰۰.۰۰۰  Galaxy A۵۱ ۱۲۸ GB
۵.۹۰۰.۰۰۰ _ ۵.۴۰۰.۰۰۰ Galaxy A۵۰s ۱۲۸ GB
۵.۳۰۰.۰۰۰ _ ۴.۹۰۰.۰۰۰ Galaxy A۵۰ ۱۲۸ GB
 ۴.۷۰۰.۰۰۰ _ ۴.۴۰۰.۰۰۰ Galaxy A۴۰ ۶۴ GB
۴.۵۰۰.۰۰۰ _ ۴.۳۰۰.۰۰۰ Galaxy A۳۰s ۶۴ GB
۴.۷۰۰.۰۰۰ _ ۴.۰۰۰.۰۰۰ Galaxy A۳۰ ۶۴ GB
 ۳.۴۰۰.۰۰۰ _ ۳.۲۰۰.۰۰۰ Galaxy A۲۰ s ۳۲ GB
۳.۳۰۰.۰۰۰ _ ۳.۱۰۰.۰۰۰ Galaxy A۲۰ ۳۲ GB
 ۳.۰۰۰.۰۰۰ _ ۲.۸۰۰.۰۰۰ Galaxy A۱۰s ۳۲ GB
۲.۷۰۰.۰۰۰ _ ۲.۴۰۰.۰۰۰ Galaxy A۱۰ ۳۲ GB
 ۲.۱۰۰.۰۰۰ _ ۱.۹۰۰.۰۰۰ Samsung Galaxy A۰۱ ۱۶ GB
 ۲.۱۰۰.۰۰۰ _ ۱.۸۰۰.۰۰۰ Galaxy A۲ Core ۱۶ GB

قیمت گوشی‌های شرکت هوآوی

هرچند که پرچمداران جدید هوآوی معرفی شده‌اند، اما به نظر نمی‌رسد که سری میت ۳۰ را در بازار ایران ببینیم. اما پرچمداران ۲۰۱۹ این شرکت یعنی سری P۳۰ و مدل‌های باکیفیتی همچون Y۹، آنر ۱۰، آنر ۱۰ لایت و پی اسمارت در بازار موجود است که فروش بالایی دارند. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های هوآوی در بازار را مشاهده می‌کنید:

قیمت نام محصول
موجود نیست P۳۰ Pro ۲۵۶GB
۴.۸۰۰.۰۰۰_ ۴.۳۰۰.۰۰۰ P۳۰ Lite ۱۲۸ GB
۵.۲۰۰.۰۰۰ _ ۴.۸۰۰.۰۰۰ Huawei Y۹s ۱۲۸GB
۴.۱۰۰.۰۰۰ _ ۴.۰۰۰.۰۰۰ Honor ۲۰ lite ۱۲۸GB  
 ۷.۰۰۰.۰۰۰ _۶.۰۰۰.۰۰۰ Nova ۵T ۱۲۸ GB
۵.۱۰۰.۰۰۰_ ۴.۸۰۰.۰۰۰  Honor ۹X ۱۲۸ GB
۳.۸۰۰.۰۰۰_ ۳.۷۰۰.۰۰۰  Honor ۸X ۱۲۸ GB
۳.۷۰۰.۰۰۰_ ۳.۴۰۰.۰۰۰  Honor ۱۰ Lite ۶۴ GB
۳.۳۰۰.۰۰۰_ ۳.۱۰۰.۰۰۰ Y۷ Prime ۲۰۱۹ ۶۴ GB
 ۳.۲۰۰.۰۰۰ _۳.۰۰۰.۰۰۰ Honor ۸C ۳۲ GB
 ۳.۰۰۰.۰۰۰ _۲.۷۰۰.۰۰۰ Huawei Honor ۹ Lite ۳۲GB
 ۲.۶۰۰.۰۰۰ _۲.۴۰۰.۰۰۰ Y۶ Prime ۲۰۱۹ ۳۲ GB
 ۲.۹۰۰.۰۰۰ _ ۲.۵۰۰.۰۰۰ Honor ۸A ۳۲GB
۲.۲۰۰.۰۰۰_ ۲.۰۰۰.۰۰۰ Y۵ ۲۰۱۹ ۳۲GB
 ۲.۳۰۰.۰۰۰_ ۲.۱۰۰.۰۰۰   Honor ۸S ۳۲ GB
۲.۰۰۰.۰۰۰  _ ۱.۷۰۰.۰۰۰ Y۵ Lite ۱۶ GB

قیمت گوشی‌های شرکت اپل

شرکت اپل همواره تمرکز خود را بر عرضه مدل‌های محدود، اما باکیفیت گذاشته و این روند تا کنون جواب داده است. اپل شرکتی نیست که در طول سال ۱۰ مدل یا بیشتر وارد بازار کند، هدف این شرکت بازار میان‌رده نیز نیست و تنها به دنبال عرضه و فروش مدل‌های بالارده و پرچمدار می‌گردد که در این راه بسیار موفق هم بوده است. در حال حاضر از محبوب‌ترین مدل‌های این شرکت می‌توان به آیفون x و آیفون ۷ اشاره کرد، که در ادامه هم قیمت آیفون X و هم قیمت آیفون ۷ آورده شده است.

یکی از جدیدترین مدل‌های پرطرفدار شرکت اپل که به تازگی وارد بازار شده iPhone SE (۲۰۲۰) است، اگرچه این مدل قرار است محصولی مقرون به صرفه باشد اما پس از ورود به کشورمان قیمتی نجومی گرفته است. این تلفن هوشمند در حال حاضر با ۳ نوع حافظه ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه شده، اما فعلا با توجه به عدم ارائه هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش برای آن و همچنین عدم رجیستری گوشی از سوی فروشنده در شرایطی که بازار تا حد زیادی تلاطم پیدا کرده و قیمت‌ها بی اساس رو به افزایش است، خرید آن در شرایط فعلی توصیه نمی‌شود. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های اپل در بازار را مشاهده می‌کنید:

قیمت نام محصول
 ۳۰.۰۰۰.۰۰۰  _ ۲۸.۰۰۰.۰۰۰ iPhone ۱۱ Pro Max ۲۵۶ GB
 ۲۸.۴۰۰.۰۰۰ _ ۲۷.۳۰۰.۰۰۰ iPhone ۱۱ Pro ۲۵۶ GB
 ۱۹.۷۰۰.۰۰۰ _ ۱۷.۷۰۰.۰۰۰ iPhone ۱۱ ۱۲۸ GB
 ۲۳.۴۰۰.۰۰۰ _ ۲۰.۸۰۰.۰۰۰ iPhone XS Max ۲۵۶ GB
  ۱۶.۸۰۰.۰۰۰ _ ۱۴.۲۰۰.۰۰۰ iPhone XS ۶۴ GB
موجود نیست iPhone XR ۶۴ GB
 ۱۹.۰۰۰.۰۰۰_ ۱۳.۵۰۰.۰۰۰ iPhone X ۲۵۶ GB

 ۱۰.۴۰۰.۰۰۰ _ ۹.۵۰۰.۰۰۰

iPhone ۸ Plus ۶۴ GB
۱۱.۱۰۰.۰۰۰ _ ۸.۸۰۰.۰۰۰ iPhone ۸ ۶۴ GB
 ۱۳.۰۰۰.۰۰۰ _ ۹.۸۰۰.۰۰۰ iPhone SE (۲۰۲۰) ۱۲۸ GB

قیمت گوشی‌های شرکت شیائومی

شیائومی در چند سال اخیر با بازاریابی صحیح و ارائه محصولات باکیفیت و بسیار ارزان توانست به یکی از قطب‌های اصلی تلفن‌ همراه در جهان تبدیل شود. این شرکت همواره از فناوری‌های نوین در محصولات خود استفاده می‌کند که به فروش مدل‌های آن کمک فراوانی می‌کند. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های شیائومی در بازار را مشاهده می‌کنید:

قیمت نام محصول
 ۵.۶۰۰.۰۰۰_۵.۱۰۰.۰۰۰ Mi ۹ Lite ۶۴GB
  ۱۱.۲۰۰.۰۰۰_۱۰.۱۰۰.۰۰۰   Mi Note ۱۰ ۱۲۸GB
 ۵.۳۰۰.۰۰۰ _ ۵.۰۰۰.۰۰۰ Redmi Note ۸ Pro ۱۲۸ GB
 ۴.۰۰۰.۰۰۰ _ ۳.۷۰۰.۰۰۰ Redmi Note ۸ ۶۴ GB
۴.۷۰۰.۰۰۰_ ۴.۴۰۰.۰۰۰ Mi A۳ ۱۲۸G
موجود نیست Redmi Note ۷ ۶۴ GB

قیمت گوشی‌های شرکت نوکیا

شرکت نوکیا هرچند مانند گذشته از برترین‌های بازار محسوب نمی‌شود، اما همچنان با عرضه مدل‌های کلاسیک و هوشمند تلاش می‌کند تا به جایگاه قبلی خود بازگردد، در حال حاضر از مدل‌های موجود در بازار ایران این شرکت می‌توان به نوکیا ۸، ۸.۱، ۷ پلاس، ۷.۱ و دیگر مدل‌های میان‌رده نوکیا اشاره کرد که از کیفیت و قیمت بالایی برخوردار هستند. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های نوکیا در بازار را مشاهده می‌کنید:

قیمت نام محصول
۵.۵۰۰.۰۰۰ Nokia ۸.۱ ۶۴GB
۳.۷۰۰.۰۰۰ Nokia ۷ Plus ۶۴ GB
۴.۹۰۰.۰۰۰ Nokia ۷.۲ ۱۲۸ GB
۳.۷۰۰.۰۰۰ Nokia ۶.۲ ۶۴ GB
۲.۸۰۰.۰۰۰ Nokia ۳.۲ ۶۴ GB
۲.۴۰۰.۰۰۰ Nokia ۲.۳ ۳۲ GB
۲.۲۰۰.۰۰۰ Nokia ۲.۲ ۳۲ GB
۱.۹۰۰.۰۰۰ Nokia ۱ Plus ۸ GB

قیمت گوشی‌های شرکت ال‌جی

مدل‌های ال‌جی در حال حاضر در بازار ایران به سختی پیدا می‌شوند، این شرکت در سال‌های اخیر از دوران اوج خود فاصله گرفته و مدل‌های تولیدی آن محبوبیت سابق را ندارند. به نظر می‌رسد با رشد شرکت‌های چینی، برندهایی مانند ال‌جی دچار مشکل شده‌اند. البته این شرکت نیز به تازگی با ساخت مدل‌های باکیفیت سعی می‌کند رضایت مشتریان خود را مجددا به دست آورد. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های ال‌جی در بازار را مشاهده می‌کنید:

قیمت نام محصول
۳.۴۰۰.۰۰۰ W۱۰ LMX۱۳۰IM ۳۲ GB
۳.۵۰۰.۰۰۰ K۵۰ LM-X۵۲۰EMW ۱۲۸ GB

قیمت گوشی‌های شرکت وان‌پلاس

شرکت وان‌پلاس یکی از جدیدترین برندهای تلفن هوشمند به شمار می‌آید. این شرکت بر خلاف دیگر برندهای چینی، سرمایه گذاری اصلی خود را بر روی بازار آمریکا انجام داده و با قراردادهایی که با اپراتورهای فعال در این کشور بسته، توانست خیلی زود خود را در این کشور و سایر نقاط جهان مطرح سازد. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های شرکت وان‌پلاس در بازار را مشاهده می‌کنید:

قیمت نام محصول
۱۳.۲۰۰.۰۰۰ OnePlus ۷ Pro ۲۵۶ GB
۱۰.۴۰۰.۰۰۰ OnePlus ۷ ۲۵۶ GB
۱۵.۳۰۰.۰۰۰ OnePlus ۷T Pro ۲۵۶ GB
۱۳.۵۰۰.۰۰۰ OnePlus ۷T ۲۵۶ GB
۹.۰۰۰.۰۰۰ OnePlus ۶T ۱۲۸ GB

قیمت گوشی‌های شرکت اچ‌تی‌سی

اچ‌تی‌سی نیز مانند سونی در چند سال اخیر با کاهش شدید تولید و فروش همراه شده و جای خود را در بازار به برندهای چینی و مدل‌های مقرون به صرفه آن داده است، در حال حاضر چندین مدل با کیفیت در این شرکت در بازار وجود دارد که می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید مشتریان باشد. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های اچ‌تی‌سی در بازار را مشاهده می‌کنید:

قیمت نام محصول
۴.۶۰۰.۰۰۰ HTC U۱۱ Eyes ۶۴ GB
۳.۱۰۰.۰۰۰ HTC U Ultra ۶۴ GB
۲.۵۰۰.۰۰۰ Desire ۱۲+ ۳۲ GB
۲.۳۰۰.۰۰۰ Desire ۱۲ ۳۲ GB

قیمت گوشی‌های شرکت جی‌ال‌ایکس

شرکت جی‌ال‌ایکس تنها برند ایرانی در حوزه تولید تلفن هوشمند است که با به‌کارگیری متخصصان بومی، در چند سال گذشته به یکی از برندهای پرطرفدار در میان خانواده‌های ایرانی تبدیل شده است، در حال حاضر چندین مدل از این شرکت در بازار قابل خریداری است که خریداران با توجه به مشخصات و قیمت آن می‌توانند از میان این مدل‌ها یک کدام را انتخاب کنند. در ادامه آخرین لیست قیمت گوشی‌های جی‌ال‌ایکس در بازار را مشاهده می‌کنید:

قیمت نام محصول
۱.۱۰۰.۰۰۰ GLX M۲ ۱۶ GB
۹۰۰.۰۰۰ GLX Z۱ ۱۶ GB

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل