کد خبر: 5446
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
  • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
  • چاپ
هم‌اندیشی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با کمیته امداد بوانات

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوانات گفت: امیدواریم در پایان تابستان امسال با برگزاری کلاس‌های فرهنگی هنری کانون‌ها که با همکاری کمیته امداد جهت اوقات فراغت برگزار خواهد شد، جشنواره برنامه‌های برگزار شده جهت تشویق اعضا انجام و هدایایی درنظر گرفته شود.

به گزارش پیام خبر؛ پیرو تفاهم‌نامه دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری فارس با اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره)، نشست هم‌اندیشی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با کمیته امداد شهرستان بوانات برگزار گردید.

اسماعیل حسینی، رئیس کمیته امداد بوانات در این نشست با اشاره به هم‌افزایی کاری در زمینه فرهنگی و هنری بیان داشت: کمیته امداد با توجه به رسالتی که دارد؛ در زمینه فرهنگی هم در راستای هم‌افزایی با کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بوانات همکاری خواهد کرد تا از پتانسیل‌ها و ظرفیتهای موحود در این اداره جهت پیشبرد اهداف فرهنگی استفاده نمایند.

علی‌اکبر عرب‌شیبانی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوانات هم با تقدیر از مدیران کمیته امداد امام (ره) گفت: امیدواریم در دیگر دستگاه‌ها نیز چنین کاری صورت گیرد.

وی ادامه داد: امیدواریم در پایان تابستان امسال با برگزاری کلاس‌های فرهنگی هنری کانون‌ها که با همکاری کمیته امداد جهت اوقات فراغت برگزار خواهد شد، جشنواره برنامه‌های برگزار شده جهت تشویق اعضا انجام و هدایایی درنظر گرفته شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل