نفت، گاز و پتروشیمی

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در سال «جهش تولید» فرصت مناسبی برای معرفی و عرضه توانمندی های استان فارس است.

به گزارش پیام خبر، سید محمود موسوی، امروز در آئین افتتاح چهاردهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی گفت: این نمایشگاه از 2 تیرماه آغاز به کار کرده و تا پنج شنبه (5 تیر) ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ادامه داد: نمایشگاه مورد نظر با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی مقابله با شیوع کرونا گشایش یافته است و نمایشگاه مطلوبی در سال «جهش تولید» برای معرفی و عرضه توانمندی های استان فارس در عرصه پتروشیمی و پالایشگاه به شمار می رود.

وی اضافه کرد: استان فارس دارای امکانات صنعتی، تولیدی، پالایش و منابع نفتی و گازی فراوان از قطب های مهم گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی کشور است و در این نمایشگاه فرصت پیشرفت و حمایت بیشتر از تولیدکنندگان داخلی و تعامل بیشتر بخش های دولتی و خصوصی را فراهم می کند.

موسوی از حضور 80 شرکت فعال در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد و بیان کرد: این شرکت ها از فارس، تهران، اصفهان، کهکیلویه و بویر احمد، بوشهر و البرز در این نمایشگاه حضور دارند و در سالن «حافظ» به مساحت 6 هزار متر مربع به معرفی و ارائه آخرین دستاوردها و خدمات خود می پردازند.

وی ادامه داد: 80 درصد مشارکت کنندگان این رویداد از فعالان استان فارس در صنعت نفت هستند و تمامی سالن های نمایشگاهی نیز به صورت روزانه و قبل از شروع به کار نمایشگاه و در هنگام برگزاری بر اساس دستورالعمل های بهداشتی گندزدایی خواهند شد.

موسوی تصریح کرد: مراجعه کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه ملزم به استفاده از ماسک و رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی هستند.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس اعلام کرد: کارشناسان، متخصصان و تولیدکنندگان فعال در حوزه صنعت نفت نیز از این نمایشگاه بازدید تخصصی خواهند کرد و چهار هیئت بازدید کننده  خارجی از کشورهای عمان، سوریه، افغانستان و پاکستان از این نمایشگاه بازدید خواهند داشت.

گفتنی است، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی تجهیزات صنعت نفت،گاز و پتروشیمی به همراه نمایشگاه بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت نفت از 2 تا 5 تیرماه از ساعت 17 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس در شهرک «گلستان» دایر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل