کد خبر: 5453
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶
عبدالرسول همتی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در حالی که شمار مبتلایان به کرونا در فارس، روز به روز افزایش می یابد، تعداد مبتلایان به ۱۰ هزار و ۶۳۱ نفر رسیده است.

به گزارش پیام خبر، عبدالرسول همتی، با اشاره به آمار افزایشی ابتلا به کرونا در فارس به خبرنگاران گفت: در حالی که شمار مبتلایان به کرونا در فارس، روز به روز افزایش می یابد، تعداد مبتلایان به ۱۰ هزار و ۶۳۱ نفر رسیده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: متاسفانه بی توجهی مردم به رعایت دستورالعمل های بهداشتی موجب شد تا در روزهای اخیر شاهد آمار بالای ابتلا به این بیماری در استان باشیم.

وی اعلام کرد: شمار فوتی های ناشی از ابتلا به کرونا در فارس طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ۶ نفر بود که مجموع قربانیان در استان به دلیل ابتلا به کرونا را به ۱۴۴ نفر رساند.

همتی ادامه داد: هشت هزار و ۱۱۷ نفر، آمار بهبودیافتگان بیمارستانی و ایزوله خانگی در استان داریم و در حال حاضر ۳۶۶ بیمار مشکوک و علامت دار به کرونا در بخش های عمومی هستند که ۵۴ نفر از آنها در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های استان تحت بستری قرار دارند.

معاون بهداشت دانشگاه تصریح کرد: شهروندان باید شیوع کرونا و آمار موجود را جدی بگیرند، از تردد غیر حضوری خودداری کرده و از ماسک استفاده کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل