کد خبر: 5503
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
 • خبرنگار: علی شکوفه
 • چاپ
مهدی چمران

رئیس بنیاد شهید چمران، از مدافعان سلامت که در سخت‌ترین شرایط ممکن در میدان نبرد با ویروس منحوس کرونا حاضر شدند و تلاشی خستگی‌ناپذیر داشتند به عنوان جهادگران و قهرمانان واقعی این عرصه نام برد و گفت:خدمت به مردم در هر حوزه، صحنه و سنگری بسیار ارزشمند است.

به گزارش پیام خبر، مهدی چمران در مراسم بزرگداشت سی ‌و نهمین سالگرد شهادت شهید چمران با بیان اینکه اقدام ارزنده و قابل تقدیری بود و از این بابت از مسئولان این دانشگاه و تمامی عوامل و برگزارکنندگان این مراسم تقدیر و تشکر می‌کنم، گفت:خدمت به مردم در هر حوزه، صحنه و سنگری بسیار ارزشمند است.

رئیس بنیاد شهید چمران افزود: هر کسی که برای مردم کار کند اقدامی ارزشمند انجام داده است و نمونه‌های آن در تقدیم شهدای انقلاب، دفاع مقدس و دفاع از حرمین شریفین، هسته‌ای غیره بوده و در این روزها هم تلاش مدافعان سلامت را در بحث مبارزه با کرونا شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه مدافعان سلامت و شهدا و مبتلایان جبهه سلامت در نبرد مبارزه با کووید ۱۹ اقدامات ارزشمند، قابل توجه و شایسته تقدیری صورت دادند، خاطرنشان کرد: جهادگران عرصه سلامت در سخت‌ترین شرایط ممکن در میدان نبرد با این ویروس منحوس حاضر شدند و در جهت حفظ جان مردم سلامت خود را به ‌خطر انداختند.

چمران تصریح کرد: برخی‌ از ایثارگران عرصه سلامت نیز همچون شهدای حاضر در خط مقدم جبهه‌های جنگ با دشمن، در جبهه مبارزه با ویروس کرونا جان خود را تقدیم کردند که نام و یاد آنان را گرامی می‌داریم.

رئیس بنیاد شهید چمران بیان کرد: وظیفه عموم مردم در این ایام خاص همکاری کامل با مدافعان سلامت در جهت حفظ سلامت خود و دیگر آحاد جامعه بوده و توصیه‌ها و هشدارهای کرونایی را جدی بگیرند و به همکاری‌های خود با رزمندگان جبهه سلامت تا زمان ریشه‌ کنی کامل ویروس کرونا ادامه دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.