کد خبر: 5503
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
  • خبرنگار: علی شکوفه
  • چاپ
مهدی چمران

رئیس بنیاد شهید چمران، از مدافعان سلامت که در سخت‌ترین شرایط ممکن در میدان نبرد با ویروس منحوس کرونا حاضر شدند و تلاشی خستگی‌ناپذیر داشتند به عنوان جهادگران و قهرمانان واقعی این عرصه نام برد و گفت:خدمت به مردم در هر حوزه، صحنه و سنگری بسیار ارزشمند است.

به گزارش پیام خبر، مهدی چمران در مراسم بزرگداشت سی ‌و نهمین سالگرد شهادت شهید چمران با بیان اینکه اقدام ارزنده و قابل تقدیری بود و از این بابت از مسئولان این دانشگاه و تمامی عوامل و برگزارکنندگان این مراسم تقدیر و تشکر می‌کنم، گفت:خدمت به مردم در هر حوزه، صحنه و سنگری بسیار ارزشمند است.

رئیس بنیاد شهید چمران افزود: هر کسی که برای مردم کار کند اقدامی ارزشمند انجام داده است و نمونه‌های آن در تقدیم شهدای انقلاب، دفاع مقدس و دفاع از حرمین شریفین، هسته‌ای غیره بوده و در این روزها هم تلاش مدافعان سلامت را در بحث مبارزه با کرونا شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه مدافعان سلامت و شهدا و مبتلایان جبهه سلامت در نبرد مبارزه با کووید ۱۹ اقدامات ارزشمند، قابل توجه و شایسته تقدیری صورت دادند، خاطرنشان کرد: جهادگران عرصه سلامت در سخت‌ترین شرایط ممکن در میدان نبرد با این ویروس منحوس حاضر شدند و در جهت حفظ جان مردم سلامت خود را به ‌خطر انداختند.

چمران تصریح کرد: برخی‌ از ایثارگران عرصه سلامت نیز همچون شهدای حاضر در خط مقدم جبهه‌های جنگ با دشمن، در جبهه مبارزه با ویروس کرونا جان خود را تقدیم کردند که نام و یاد آنان را گرامی می‌داریم.

رئیس بنیاد شهید چمران بیان کرد: وظیفه عموم مردم در این ایام خاص همکاری کامل با مدافعان سلامت در جهت حفظ سلامت خود و دیگر آحاد جامعه بوده و توصیه‌ها و هشدارهای کرونایی را جدی بگیرند و به همکاری‌های خود با رزمندگان جبهه سلامت تا زمان ریشه‌ کنی کامل ویروس کرونا ادامه دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل