فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: سامانه پاسخگوی ۲۰۲۱ یک سامانه جامع و فعال در سراسر کشور است که مشتریان گرامی جهت رفع موانع و مشکلات و همچنین دریافت پاسخ های کارشناسی می توانند با آن تماس حاصل کنند.

فرشید ایزدی گفت: سامانه پاسخگوی ۲۰۲۱ یک سامانه  جامع و فعال در سراسر کشور است که مشتریان گرامی برای رفع موانع و مشکلات و همچنین دریافت پاسخ های کارشناسی می توانند با آن تماس حاصل کنند.

مدیر مخابرات منطقه فارس افزود: این سامانه در مخابرات منطقه فارس دارای گزینه های ۱ تماس با کارشناسان حوزه رفع خرابی تلفن ثابت؛ ۲ تماس با کارشناسان امور مشترکین تلفن ثابت؛ ۳  تماس با کارشناسان ابونمان تلفن ثابت؛ ۴  تماس با کارشناسان تلفن همراه؛  ۵ تماس با کارشناسان اداره روابط عمومی؛ ۶ تماس با  کارشناسان اداره بازرسی و ثبت شکایات؛ ۷  تماس با کارشناسان اداره حراست و ۸ سایر خدمات می باشد که مردم شریف استان ضمن تماس با این سامانه می توانند سوالات خود را از حوزه مربوطه بپرسند.

مهندس ایزدی افزود: شایان ذکراست، این سامانه در ایام غیر تعطیل توسط کارشناسان مربوطه پاسخ داده می شود و در روزهای تعطیل صدای مشترکین ضبط شده و در اولین روزکاری پس از آن به مسائل آنها پرداخته خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل