کد خبر: 5615
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
  • خبرنگار: نوید جعفری
  • چاپ
کتابخانه اندیشه اوز نشان برنز یونیسف دریافت کرد

پروژه بخش مادر و کودک کتابخانه اندیشه اوز نشان برنز یونیسف دریافت کرد.

به گزارش پیام خبر، طرح بخش مادر و کودک کتابخانه عمومی اندیشه اوز با دریافت نشان برنز این رویداد، ضمن تقدیر و تشکر عوامل اجرایی یونیسف از شهر اوز، این پروژه را به عنوان یکی از پروژه‌های الهام بخش این دوره انتخاب کردند.

عوامل اجرایی یونیسف ضمن تشکر از شهر اوز، با اهدای نشان برنز، پروژه طرح بخش مادر و کودک کتابخانه عمومی اندیشه اوز، این پروژه را به عنوان یکی از پروژه‌های الهام بخش این دوره انتخاب کرد.

طرح انتخابی و ارسالی شهر اوز بر مبنای چهار بُعد، معیار ارزیابی هیئت داوران که شامل نتایج مشاهده شده، خلاقیت و نوآوری، قابلیت مقیاس پذیری (قابلیت الگوبرداری) و رعایت اصول رهنمود اصول شهر دوستدار کودک مورد بررسی قرار گرفت.

در حوزه زندگی خانوادگی، بازی و تفریح (Family life, play and leisure) علاوه بر شهر اوز، ۲۵ شهر دیگر نیز از کشورهای مختلف جهان شامل کشورهای برزیل، فرانسه، آلمان، ایران، لبنان، پرتغال، کره جنوبی، اسپانیا، سوئیس، اوکراین، امارات متحده عربی، انگلستان، آمریکا و ویتنام حضور داشتند، که پس از بررسی اولیه توسط کارشناسان یونیسف، ۱۴ شهر به مرحله بعدی راه یافتند که پروژه شهر اوز نیز یکی از آنها بود و سپس در مرحله دوم پس از ارسال ویدئو و مدارک تکمیلی دیگر، تنها سه شهر از ۱۴ شهر به مرحله نیمه نهایی راه یافته‌اند که از این بین پروژه شهر کریئن سوئیس به عنوان پروژه برتر انتخاب شد.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل