کد خبر: 5616
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
  • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
  • چاپ
نخستین نشست کارگروه ترویج کتاب و کتابخوانی بوانات

نگهدار هاشمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوانات هدف این نشست را فرهنگ‌سازی برای مطالعه بیشتر دانست و گفت: بهترین روش برای بالا بردن سطح آگاهی جامعه، ترویج مطالعه است و از همه می‌خواهم تا در این راستا همکاری بیشتری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشند.

به گزارش پیام خبر؛ نخستین نشست کارگروه ترویج کتاب و کتابخوانی بوانات برگزار گردید.

نخستین نشست ترویج کتاب و کتابخوانی با حضور آرین رزمجویی، رئیس گروه امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در فرمانداری شهرستان بوانات برگزار گردید.

نگهدار هاشمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوانات هدف این نشست را فرهنگ‌سازی برای مطالعه بیشتر دانست و گفت: بهترین روش برای بالا بردن سطح آگاهی جامعه، ترویج مطالعه می‌باشد و از همه می‌خواهم تا در این راستا همکاری بیشتری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشند.

آرین رزمجویی، نیز درباره این کارگروه بیان داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۷ سال گذشته تاکنون جهت ترویج مطالعه در بین اقشار جامعه برنامه پایتخت کتاب شهر و دوستدار کتاب را در جامعه روستایی و عشایری راه‌اندازی نمود تا با برنامه‌های خلاقانه در این راستا باعث تشویق آحاد جامعه به مطالعه گردد.

وی ادامه داد: به این کار به عنوان یک وظیفه شرعی و انسانی نگاه کنیم؛ تا اگر از برگزیدگان هم نبودیم به عنوان کسی که توانسته‌ایم یکی از افراد جامعه را تشویق به مطالعه کرده‌ایم و باعث شدیم به نوعی از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کنیم نگاه شود.

علی‌اکبر عرب‌شیبانی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هم گفت: مطالعه باعث رشد فرهنگی اجتماعی و حتی سیاسی جامعه خواهد شد و باعث می‌شود شاخص‌های فرهنگی رشد فزاینده یابد و از همه عزیزان خواست که به نوبه خود در این مسابقه یا جشنواره همکاری و همراهی نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل