کد خبر: 5625
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
  • خبرنگار: نوید جعفری
  • چاپ
برگزیدگان مسابقه مجازی نقاشی «مدافعان سلامت» معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه مجازی با عنوان «مدافعان سلامت» که توسط معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شده بود معرفی شدند.

به گزارش پیام خبر، مریم زیبایی نژاد گفت: مسابقه مجازی نقاشی «مدافعان سلامت» در روزهای شیوع ویروس کرونا با موضوع مدافعان سلامت جهت پاسداشت تلاش‌های بی دریغ مدافعان عرصه سلامت جهت فرزندان کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد شیراز به صورت مجازی برگزار شد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز گفت: فراخوان این مسابقه از اواسط فروردین ماه منتشر شد و شرکت کنندگان آثار خود را به صورت عکس به دبیرخانه ارسال کردند و هیأت داوران آثار ارسالی را ارزیابی و ۲۲ نفر را انتخاب کردند.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، تصریح کرد: با توجه به شیوع این ویروس و کمپین در خانه بمانیم برای تجلیل از مدافعان حریم سلامت بر آن شدیم تا گوشه‌ای از تلاش‌های این عزیزان را جبران کرده و بدین وسیله از آنها تقدیر کنیم تا شاید بتوانیم در راستای اعتلای مبارزه با این ویروس گامی هر چند کوچک برداریم.

زیبایی نژاد از خانواده عظیم فرهیختگان دانشگاه خواست تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و رعایت فواصل اجتماعی، در ریشه کن کردن ویروس کرونا مشارکت فعالی داشته باشند.

وی یادآوری کرد: ۲۲ اثر پس از ارزیابی توسط هیأت داوران برگزیده شدند و در مراسم جشن دهه کرامت از آنها تجلیل و تقدیر به عمل آمد و جوایزی به آنان اهدا شد.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل