کد خبر: 5626
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
  • خبرنگار: نوید جعفری
  • چاپ
تاکسی

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی و تاکسیرانی شیراز گفت: افزایش هرگونه کرایه تاکسی در شهر شیراز به دلیل شیروع ویروس کرونا تخلف است.

به گزارش پیام خبر،  مسعود حسن شاهی با اشاره به اینکه نرخ کرایه‌های تاکسی شهر در شیراز تغییر نکرده است، افزود: افزایش قیمت در کرایه‌های تاکسی گردشی، خطی، تلفنی، تاکسی‌های فرودگاه، راه آهن و… به هیچ عنوان مورد تأیید نیست و رانندگان و مسئولین شرکت‌ها حق هیچ‌گونه افزایش قیمتی ندارند.

وی ادامه داد: گزارشات مردمی در خصوص عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تاکسی‌های شهر شیراز به شماره ۱۳۷ ارائه می‌شود که به طور جد با متخلفین برخورد می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی و تاکسیرانی شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با با اشاره تمهیدات دیده شده برای رانندگان اتوبوس‌های شهری نیز یادآور شد: در دوره قبلی که ناوگان اتوبوسرانی به دستور شورای شهر و شهرداری تعطیل شد تمام هزینه‌های معیشتی و حقوق بهره برداران اتوبوسرانی توسط سازمان پرداخت شد.

حسن شاهی افزود: این دوره با دستور ستاد مقابله با کرونا اتوبوسرانی تعطیل شده اما نظر سازمان پرداخت مجدد هزینه‌ها است.

وی ادامه داد: از زمان شیوع ویروس کرونا در شهر شیراز تاکنون ۴ راننده خطوط اتوبوسرانی به کرونا مبتلا شدند که خوشبختانه در بین این مبتلایان، گزارشی مبنی بر فوت دریافت نشده است.

اتوبوسرانی و مترو شیراز از ۱۵ تیرماه به دستور ستاد مقابله با کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل و همین امر باعث افزایش استفاده شهروندان از سرویس‌های حمل و نقل تاکسی‌های شهری و اینترنتی شده است.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل