کد خبر: 5626
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
 • خبرنگار: نوید جعفری
 • چاپ
تاکسی

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی و تاکسیرانی شیراز گفت: افزایش هرگونه کرایه تاکسی در شهر شیراز به دلیل شیروع ویروس کرونا تخلف است.

به گزارش پیام خبر،  مسعود حسن شاهی با اشاره به اینکه نرخ کرایه‌های تاکسی شهر در شیراز تغییر نکرده است، افزود: افزایش قیمت در کرایه‌های تاکسی گردشی، خطی، تلفنی، تاکسی‌های فرودگاه، راه آهن و… به هیچ عنوان مورد تأیید نیست و رانندگان و مسئولین شرکت‌ها حق هیچ‌گونه افزایش قیمتی ندارند.

وی ادامه داد: گزارشات مردمی در خصوص عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تاکسی‌های شهر شیراز به شماره ۱۳۷ ارائه می‌شود که به طور جد با متخلفین برخورد می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی و تاکسیرانی شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با با اشاره تمهیدات دیده شده برای رانندگان اتوبوس‌های شهری نیز یادآور شد: در دوره قبلی که ناوگان اتوبوسرانی به دستور شورای شهر و شهرداری تعطیل شد تمام هزینه‌های معیشتی و حقوق بهره برداران اتوبوسرانی توسط سازمان پرداخت شد.

حسن شاهی افزود: این دوره با دستور ستاد مقابله با کرونا اتوبوسرانی تعطیل شده اما نظر سازمان پرداخت مجدد هزینه‌ها است.

وی ادامه داد: از زمان شیوع ویروس کرونا در شهر شیراز تاکنون ۴ راننده خطوط اتوبوسرانی به کرونا مبتلا شدند که خوشبختانه در بین این مبتلایان، گزارشی مبنی بر فوت دریافت نشده است.

اتوبوسرانی و مترو شیراز از ۱۵ تیرماه به دستور ستاد مقابله با کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل و همین امر باعث افزایش استفاده شهروندان از سرویس‌های حمل و نقل تاکسی‌های شهری و اینترنتی شده است.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

  با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.

 • اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  اقدامات دانشجویان شیراز علیه جشن‌های ۲۵۰۰ ساله / سردرگمی ساواک شیراز از فعالیت‌های سیاسی جوانان انقلابی

  ما که می دانستیم هدف اساسی و نهایی چنین مراسمی، ایجاد فضایی مملو از فساد و فحشاء در محیط دانشگاه است، ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان خواستیم که در این اجتماع شرکت نکنند و تهدید کرده بودیم که چنانچه کسی در آن جمع حضور یابد مجازات خواهد شد و حداقل مجازات برای دختران شرکت کننده، پاشیدن روغن سیاه به سر و صورتشان بود. مجموع این تهدیدها به شدت بر نحوه کار تاثیر گذاشت

 • از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از خط مقدم جنگ تا پشتیبانی

  از دیگر فعالیت هایی که داشتیم یکی اش این بود که روزی سرهنگ معصوم زاده مرا صدا زد. گفت ما به یک چلچه نیاز داریم. چلچله موشک اندازی بود که همزمان 40 موشک را می توانست شلیک کند. کمی فکر کردم و گفتم چرا چهل تا، خب مثلاً اگر 60 تا بشود بهتر نیست؟ گفت: چه بهتر.

 • شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  شرط ازدواج خود را رفتن به جبهه گذاشته بودم

  سال ۶۲، بعد از ازدواج راهی آبادان شدم تا در اونجا زندگی خودمو آغاز کنم. شوهرم پاسدار بود و بیشتر وقتشو تو جبهه سپری می کرد. منم به همراه دوستانی که پیدا کرده بودم تو همه کارها وارد می شدیم. از شستن لباس ها تا پرستاری در بیمارستان. گاهی هم به بیمارستان های صحرایی می رفتیم.

 • شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  شهرداری شیراز، خدمات مربوط به نظام مهندسی را به سازمان نظام مهندسی عودت نمی دهد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.