کد خبر: 5639
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
هادی ابراهیمی مدیر بهزیستی شیراز

مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز گفت: اینک که در چهل سالگی سازمان بهزیستی هستیم همزمان با گام دوم انقلاب بر خود می بالیم که مدیریت بهزیستی شیراز با داشتن نیروهایی پر توان و تخصصی در حوزه های مختلف بی نظیر درخشیده است.

هادی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار پیام خبر گفت: اینک که در چهل سالگی سازمان بهزیستی هستیم همزمان با گام دوم انقلاب بر خود می بالیم که مدیریت بهزیستی شیراز با داشتن نیروهایی پر توان و تخصصی در حوزه های مختلف بی نظیر درخشیده است.

مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز افزود: این دستاورد محصول یک تفکر جمعی است که تمام کارکنان در آن سهیم هستند شاید باور این تفکر برای همگان سخت باشد که تمامی مجموعه بهزیستی مددکار هستند که امروز توانسته اند در جامعه به خوبی ایفای نقش کنند. 

وی اضافه کرد: از آنجا که مسایل اجتماعی، لحظه به لحظه پوست اندازی می کند و خود را با توجه به شرایط زمانی ومکانی تغییر می دهد، نیازمند رویکردهای اجتماع محور است و بی شک کارکنان بهزیستی بهترین متخصصان این رویکرد هستند.

ابراهیمی با تبریک هفته بهزیستی بیان کرد: هفته بهزیستی را خدمت تمام همکاران و خانواده های آنها  تبریک عرض می کنم و در آستانه هفته بهزیستی  و با توجه به تاکید بر شفایت، تحول خدمت و ارتقای سلامت اجتماعی در خانواده امیدواریم که این رویکرد جامعه نگر زمینه ساز تحولی بنیادین در جامعه و ساختار اجتماع محور بهزیستی باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل