کد خبر: 5670
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
  • خبرنگار: محمدمهدی اسدزاده
  • چاپ
برگزاری نشست کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سپیدان

گرد هم آمدن جوانان با انگیزه، علاقمند و آگاه با دیدگاه‌های فرهنگی و هنری در این کانون‌ها، به رشد و بالندگی بیش از پیش مساجد خواهد انجامید.

به گزارش پیام خبر؛ نشست مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان سپیدان درباره اوقات فراغت تابستانی و توجه به شرایط ویژه بیماری کرونا و همچنین اجرای تفاهم‌نامه بین کمیته امداد و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در راستای رشد و بالندگی فرهنگ کتابخوانی برگزار شد.

سید ابراهیم حسینی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سپیدان و بیضا در این نشست گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، از بازوها و نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در هر شهر و روستا، کوی و برزن هستند.

حسینی ادامه داد: گرد هم آمدن جوانان با انگیزه، علاقمند و آگاه با دیدگاه‌های فرهنگی و هنری در این کانون‌ها، به رشد و بالندگی بیش از پیش مساجد خواهد انجامید.

وی کرونا را یک فرصت برای انجام کار فرهنگی و هنری در  شرایط  سخت دانست که با شکست این بیماری و در دوران پساکرونا، توانمندی‌هایی جوانان ما در این دوران دیده خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سپیدان و بیضا افزود: تبلیغ و آگاهی‌بخشی از کارکردهای ماست که امروز باید در راستای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی آن را به مردم ارائه کنیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌های سپیدان و بیضا فرهنگ‌سازی کتاب‌خوانی را از دیگر کارهای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد دانست و بیان داشت: به امید خدا در شرایط موجودف همت والایی را در رشد و گسترش این فرهنگ برای مردم خواهیم داشت؛ چرا که رشد فرهنگ در گرو رشد و نهادینه‌سازی فرهنگ کتاب‌خوانی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل